Mist hindert vliegverkeer
EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft last van de mist waarmee een groot deel van Nederland woensdagochtend kampt. Door de mist, waarvoor het KNMI voor negen provincies code geel heeft afgegeven, kunnen vertragingen en annuleringen ontstaan, waarschuwt Eindhoven Airport op de eigen website.
Op de site is te zien dat vooralsnog zo'n zeven aankomende vluchten zijn vertraagd, evenals een vertrekkende.
Het KNMI waarschuwt woensdag dat plaatselijk dichte mist kan voorkomen in een groot deel van Nederland. Plaatselijk is het zicht minder dan 200 meter. Verkeer kan er hinder van ondervinden, aldus het weerinstituut.
De waarschuwing geldt niet in Groningen, Drenthe en Flevoland en voor de Waddeneilanden.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Na een kort ziekbed is zondagavond in Den Haag de schrijfster Yvonne Keuls (93) overleden. Dat maakte haar familie bekend.
5 uur geledenMIDDELHARNIS (ANP) - Tijdens het gecontroleerd uitbranden en nablussen van een oude zeilmakerij aan de Westhavendijk in Middelharnis zijn roetdeeltjes en brandresten in de omgeving terechtgekomen. Dat meldt de veiligheidsregio.
5 uur geledenDE BILT (ANP) - Het KNMI heeft code geel afgegeven voor het Waddengebied maandagochtend tussen 06.00 en 10.00 uur. Er kunnen bij buien windstoten voorkomen van rond de 90 kilometer per uur uit noordelijke richting. Hiervan kunnen verkeer en buitenactiviteiten hinder ondervinden.
7 uur geledenDE BILT (ANP) - Ook in De Bilt is de temperatuur zondagavond onder nul gezakt. Daarmee is de eerste officiële vorst van het najaar gemeten, meldt Weeronline. Het vroor in De Bilt voor het laatst op 27 maart.
8 uur geledenMIDDELHARNIS (ANP) - Voor de brand in een leegstaand pand in Middelharnis (Zuid-Holland) is zondagavond een tweede NL-Alert verstuurd. Het vuur kan door draaiende wind opnieuw oplaaien. Dat kan zorgen voor extra rookoverlast, meldt de veiligheidsregio.
10 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Lokaal is de eerste vorst van dit najaar gemeten. Buienradar meldt dat op het weerstation in het Drentse Eelde de temperatuur zondag om 18.40 uur daalde naar -0,1 graad.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp vrijdag is opgelopen tot boven de duizend. Tot 16.00 uur kreeg het IMG 1077 meldingen.
13 uur geleden