Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mislintat zegt dat ontslag bij Ajax 'een beetje pijn' deed

Mislintat zegt dat ontslag bij Ajax 'een beetje pijn' deed

UNTERFÖHRING (ANP) - De in september bij Ajax ontslagen directeur voetbalzaken Sven Mislintat heeft voor het eerst gereageerd op zijn vertrek bij de Amsterdamse voetbalclub. "Helaas was de tijd in Amsterdam veel te kort. Mijn werk voelde als onvoltooid. Het ontslag deed ook wel een beetje pijn", zei hij bij de Duitse tv-zender Sky.

Mislintat tekende vorig jaar een contract tot en met de zomer van 2026 bij Ajax, haalde twaalf nieuwe spelers, maar werd in september na het gestaakte duel tussen Ajax en Feyenoord ontslagen. Volgens Ajax door een gebrek aan een breed draagvlak binnen de organisatie. De club verkeerde op dat moment onder in de Eredivisie.

De Duitser baalt nog altijd dat hij moest opstappen. "Ik heb het gevoel dat ik niet heb kunnen laten zien wat er mogelijk was geweest met dit team. Maar ik vind het wel mooi voor de spelers en de club dat het na de trainerswissel beter is gaan draaien. Dat zet mij ook in een wat beter daglicht."

Na Mislintat moest uiteindelijk ook trainer Maurice Steijn vertrekken. Mislintat erkent dat de aanstelling van Steijn een verkeerde keuze was. "Ik ben medeverantwoordelijk geweest voor het aantrekken van de trainer en die schuld neem ik op me. Maar daar heb ik lering uit getrokken. Dat is ook belangrijk met het oog op een toekomstige job. Ajax is voor mij nu verleden tijd, al blijft het een rare gewaarwording om na vier, vijf maanden alweer te moeten vertrekken."

Meer uit Voetbal

Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

20 minuten geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

1 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

2 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

2 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

2 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

5 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

5 uur geleden