Mislintat staat opnieuw ter discussie bij Dortmund
DORTMUND (ANP) - Sven Mislintat staat opnieuw ter discussie bij Borussia Dortmund. Volgens verschillende Duitse media overweegt de club de voormalig technisch directeur te ontslaan.
Mislintat heeft geen goede relatie met sportief directeur Sebastian Kehl, die onlangs zijn contract tot medio 2027 verlengde. Hij botste in het begin van het seizoen ook al met Kehl, die het niet eens was met het transferbeleid van de technisch directeur die tussen 2006 en 2017 ook bij Borussia Dortmund werkte.
Borussia Dortmund ontsloeg onlangs trainer Nuri Sahin. De club hield hem verantwoordelijk voor de slechte resultaten van de huidige nummer 11 van de Bundesliga. Mislintat werd vorig seizoen na vier maanden ontslagen bij Ajax na een serie mislukte transfers van ruim 100 miljoen euro. De Duitser raakte daarna in opspraak over mogelijke belangenverstrengeling bij transfers. KPMG deed maandenlang onafhankelijk onderzoek naar de Duitser, maar kon geen overtuigende aanwijzingen vinden voor die belangenverstrengeling.
De 52-jarige Mislintat keerde vorig jaar april terug bij Borussia Dortmund.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Sofyan Amrabat aan de selectie toegevoegd. De 30-jarige verdedigende middenvelder heeft in Amsterdam een contract getekend tot en met 30 juni 2028.
23 minuten geledenMIAMI (ANP/AFP/RTR) - Lionel Messi heeft Inter Miami met vier doelpunten naar een 7-1-zege op CF Montréal geleid. Het was de eerste keer dat de Argentijnse vedette vier keer in één wedstrijd scoorde in de Amerikaanse voetbalcompetitie Major League Soccer. In zijn lange profcarrière was het de negende keer.
54 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
15 uur geleden