Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mislintat staat opnieuw ter discussie bij Dortmund

Mislintat staat opnieuw ter discussie bij Dortmund

DORTMUND (ANP) - Sven Mislintat staat opnieuw ter discussie bij Borussia Dortmund. Volgens verschillende Duitse media overweegt de club de voormalig technisch directeur te ontslaan.

Mislintat heeft geen goede relatie met sportief directeur Sebastian Kehl, die onlangs zijn contract tot medio 2027 verlengde. Hij botste in het begin van het seizoen ook al met Kehl, die het niet eens was met het transferbeleid van de technisch directeur die tussen 2006 en 2017 ook bij Borussia Dortmund werkte.

Borussia Dortmund ontsloeg onlangs trainer Nuri Sahin. De club hield hem verantwoordelijk voor de slechte resultaten van de huidige nummer 11 van de Bundesliga. Mislintat werd vorig seizoen na vier maanden ontslagen bij Ajax na een serie mislukte transfers van ruim 100 miljoen euro. De Duitser raakte daarna in opspraak over mogelijke belangenverstrengeling bij transfers. KPMG deed maandenlang onafhankelijk onderzoek naar de Duitser, maar kon geen overtuigende aanwijzingen vinden voor die belangenverstrengeling.

De 52-jarige Mislintat keerde vorig jaar april terug bij Borussia Dortmund.

Meer uit Voetbal

NAC neemt na degradatie afscheid van drie leden technische staf

BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.

52 minuten geleden
Willem II-fans blijven niet welkom bij play-offduel in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.

1 uur geleden
Schotland met veel ervaring naar eerste WK in 28 jaar

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.

2 uur geleden
FC Groningen-fans toch welkom in Volendam voor duel met Ajax

VOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.

2 uur geleden
Bild: Neuer keert tijdens WK terug als keeper bij Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.

3 uur geleden
Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

15 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

18 uur geleden