
Mirani, Flint en Plat verlengen niet bij FC Volendam
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam raakt basisspelers Josh Flint en Brian Plat na dit seizoen kwijt. De hekkensluiter van de Eredivisie wilde graag door met het tweetal, maar dat ging niet in op een aanbieding van de club om hun aflopende contract te verlengen.
Ook aanvoerder Damon Mirani vertrekt vrijwel zeker. De verdediger heeft volgens FC Volendam al eerder te kennen gegeven op een zo hoog mogelijk niveau te willen spelen. De optie in de verbintenis van Benaissa Benamar werd gelicht, waardoor hij ook volgend seizoen in Volendam actief is.
In totaal negen voetballers zwaaien na dit seizoen af. Volgens cao-verplichtingen moeten clubs richting alle spelers met een aflopend contract vóór 1 april duidelijkheid geven over hun toekomst.
FC Volendam staat momenteel met 14 punten uit 26 wedstrijden onderaan in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
7 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
9 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 dag geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
1 dag geleden