Minutenlang applaus voor Stevens (67) bij afscheid Schalke 04
GELSENKIRCHEN (ANP) - Huub Stevens heeft bij zijn vertrek bij de Duitse voetbalclub Schalke 04 een minuten durende ovatie gekregen. "Je blijft voor altijd verbonden met onze club", zei Jens Buchta, aftredend voorzitter van de raad van commissarissen. De 67-jarige Stevens was zichtbaar ontroerd.
Stevens maakte drie jaar lang deel uit van de raad van commissarissen van Schalke 04, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Bundesliga. In februari kondigde de Nederlander aan te stoppen. Als trainer was Stevens erg succesvol met Schalke. Met de ploeg uit Gelsenkirchen won hij de UEFA Cup en twee keer de Duitse beker.
Schalke zit, mede door de degradatie, in behoorlijke financiële problemen. De club heeft een schuldenlast van 217 miljoen euro.
Bij de algemene vergadering van zaterdag waren 3750 leden aanwezig. Zij kozen kandidaten voor belangrijke posities binnen de club.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.
28 minuten geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.
59 minuten geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
3 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
6 uur geleden