Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ministerie: opgepakte verdachten Marbella beiden Nederlanders

Ministerie: opgepakte verdachten Marbella beiden Nederlanders

DEN HAAG (ANP) - Ook de tweede verdachte die is aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij een schietpartij afgelopen weekend in een discotheek in het Spaanse Marbella is een Nederlander. Het ministerie van Buitenlandse Zaken bevestigde dinsdag berichtgeving van Spaanse media dat het om een 32-jarige man gaat. Eerder meldde het ministerie al dat een 26-jarige Nederlander is aangehouden als verdachte.

De schietpartij gebeurde in de nacht van zondag op maandag in discotheek Opium Beach Club. Vijf mensen zijn gewond geraakt en naar een ziekenhuis overgebracht. Volgens plaatselijke media was er in de nacht een ruzie, waarbij mensen elkaar met vuur- en steekwapens te lijf gingen en waarbij meerdere Nederlanders betrokken waren.

Het Nederlandse ministerie kan niets zeggen over de toestand van de aangehouden verdachten. Ook heeft Buitenlandse Zaken nog geen verzoek tot consulaire hulp ontvangen. Het Spaanse persbureau Europa Press meldde dat onder de gewonden die in het ziekenhuis liggen een van de twee aangehouden Nederlanders is. Hij zou steekwonden hebben in onder meer de schouder, hals en het gezicht.

Twee van de vijf gewonden liggen op de intensive care. Het gaat om een 32-jarige vrouw die door een of meerdere kogels verwondingen aan onder meer buik en bekken heeft opgelopen. Zij is inmiddels geopereerd. De andere persoon op de intensive care is volgens politiebronnen een 32-jarig man met de Ierse nationaliteit die ook is neergeschoten.

Europa Press meldde op basis van gemeentelijke bronnen dat de discotheek in ieder geval dichtblijft tot duidelijk is wat er precies is gebeurd in de nacht van zondag op maandag.

Meer uit Binnenland

Bestuurder auto aanrijding Nunspeet is vrouw, ze is lichtgewond

NUNSPEET (ANP) - De bestuurder van de auto die inreed op een groep mensen in Nunspeet is een 56-jarige vrouw uit de Gelderse plaats, meldt de politie. Zij is lichtgewond geraakt.

4 uur geleden
Politie gaat niet uit van opzet bij ongeluk Nunspeet, 9 gewonden

NUNSPEET (ANP) - Bij het ongeluk in Nunspeet waarbij een auto inreed op een groep mensen, lijkt vooralsnog geen opzet in het spel te zijn, meldt de politie. "Maar daar doen we nog onderzoek naar", aldus de politie op X.

5 uur geleden
Ruim 10 miljoen euro opgehaald na vierde dag 3FM Serious Request 

DEN BOSCH (ANP) - Na de vierde actiedag van 3FM Serious Request staat de teller op 10.135.897 euro. Dat is maandagavond bekendgemaakt op NPO 3FM. Nog nooit eerder werd op de vierde dag zoveel geld opgehaald.

6 uur geleden
Auto reed in op groep mensen in Nunspeet, zeker vijf gewonden

NUNSPEET (ANP) - Het ernstige ongeluk in Nunspeet waarbij meerdere mensen gewond zijn geraakt, is veroorzaakt door een auto die op een groep mensen inreed. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

6 uur geleden
Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk in Nunspeet

NUNSPEET (ANP) - Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de Elburgerweg in Nunspeet, meldt de politie.

6 uur geleden
Politie neemt 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag bij controle

GOIRLE (ANP) - Bij een controle afgelopen zaterdag in het Brabantse Goirle is ongeveer 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. Dat meldt de politie maandag. Agenten controleerden vooral het verkeer dat vanuit België de grens overstak na daar vuurwerk te hebben aangeschaft.

7 uur geleden
Omroep MAX stopt met Carrie op Vrijdag vanwege bezuinigingen

HILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt met de talkshow Carrie op Vrijdag van presentatrice Carrie ten Napel. Dat gebeurt als gevolg van de bezuinigingen bij de publieke omroep, meldt Omroep MAX maandag. De laatste uitzending is komende zomer.

9 uur geleden