Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Minderjarige 'fan' die klap uitdeelde aan Jetro Willems weer vrij

Minderjarige 'fan' die klap uitdeelde aan Jetro Willems weer vrij

GRONINGEN (ANP) - De 'fan' die zondag voetballer Jetro Willems van FC Groningen een klap gaf, zit niet meer vast, laat de politie weten. Wanneer hij precies is vrijgelaten kon een politiewoordvoerder niet zeggen. De minderjarige man uit Groningen blijft verdachte van mishandeling.

Het besluit om hem op vrije voeten te stellen is genomen in overleg met het Openbaar Ministerie. Het feit dat hij minderjarig is, is een van de factoren die is meegewogen, aldus de woordvoerder. "Bij minderjarigen kijken we wat scherper naar dit soort zaken."

Willems probeerde zondag in de slotfase van de wedstrijd tegen sc Heerenveen een groepje boze fans te kalmeren, omdat er onrust was ontstaan nadat een andere toeschouwer had geprobeerd het veld te betreden. In het tumult werd Willems door een van de supporters geslagen. Scheidsrechter Serdar Gözübüyük legde het duel voor ongeveer een kwartier stil omdat de situatie dreigde te escaleren. De verdediger heeft maandag aangifte gedaan bij de politie van de klap.

Naast de minderjarige man werd ook een 37-jarige Groninger aangehouden voor een handgemeen met een steward. De man zit nog vast en wordt ook verdacht van mishandeling.

Meer uit Voetbal

AZ huurt Italiaanse jeugdinternational Natali van Leverkusen

ALKMAAR (ANP) - AZ huurt de Italiaanse jeugdinternational Andrea Natali dit seizoen van Bayer Leverkusen. Dat heeft de club via de website bekendgemaakt. De 17-jarige verdediger speelde in de opleiding van AC Milan en kwam daarna uit in de jeugd van Espanyol, FC Barcelona en Bayer Leverkusen.

15 uur geleden
Portugees Ronaldo blijft bestbetaalde voetballer

DEN HAAG (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo staat opnieuw bovenaan de Forbes-lijst van voetballers die het meeste geld verdienen. De 40-jarige Portugees is één van drie spelers uit de top 10 van grootverdieners die in het seizoen 2025/2026 in Saudi-Arabië onder contract staan.

15 uur geleden
Meer dan een miljoen kaartjes verkocht in voorverkoop WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voetbalfans uit meer dan tweehonderd landen en gebieden hebben bij elkaar ruim een miljoen kaartjes in de voorverkoop gekocht voor het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt. Het WK van 2026 wordt het grootste eindtoernooi ooit met 48 deelnemers.

15 uur geleden
PSV Vrouwen ten koste van FC Minsk naar achtste finale Europa Cup

TIRANA (ANP) - PSV heeft zich in Albanië voor slechts een handjevol toeschouwers geplaatst voor de achtste finales van het hoofdtoernooi van de Europa Cup. De vrouwen uit Eindhoven wonnen in het House of Football-stadion in Tirana met 2-0 van FC Minsk uit Belarus. PSV had aan een rake kopbal van Lore Jacobs vlak na rust en een treffer na een solo van Liz Rijsbergen in de blessuretijd genoeg voor de zege.

18 uur geleden
Technisch directeur Kroes houdt vertrouwen in Ajax-coach Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - Technisch directeur Alex Kroes houdt het volste vertrouwen in Ajax-trainer John Heitinga. "Vorig jaar heb ik in een moeilijke fase tegen critici binnen Ajax over (Francesco) Farioli gezegd: 'Als jullie hem willen ontslaan, ontsla mij dan als eerste.' Zo sta ik er nu ook in", zegt Kroes in een interview met supportersmagazine Ajax Life.

21 uur geleden
Kluivert weg als bondscoach van Indonesië na mislopen WK

JAKARTA (ANP/AFP) - Patrick Kluivert vertrekt voortijdig als bondscoach van Indonesië na het mislopen van het WK van volgend jaar. Volgens de Indonesische voetbalbond is dit in "gezamenlijk overleg" gebeurd. "Deze stap is genomen als onderdeel van een uitgebreide evaluatie van het nationale voetbalcoaching- en ontwikkelingsprogramma", staat in een verklaring.

1 dag geleden
Voetbalsters FC Twente lijden late nederlaag bij Leuven in CL

LEUVEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben in de slotminuten van het Champions League-duel bij OH Leuven een nederlaag geleden: 1-2. Tot tien minuten voor tijd stond de kampioen van Nederland voor dankzij een treffer van Jaimy Ravensbergen, maar via een strafschop en een late counter verloor de club uit Enschede alsnog. Twente had ook in de slotfase nog voldoende kansen op de overwinning.

1 dag geleden