
Milwaukee Bucks in slotfase langs Miami Heat
ORLANDO (ANP) - Milwaukee Bucks heeft de leiding in de Eastern Conference van de NBA versterkt. De wedstrijd tegen Miami Heat eindigde donderdag (plaatselijke tijd) in 130-116. Miami Heat stond vijf minuten voor tijd nog met 111-110 voor. Voor Milwaukee Bucks was het de eerste zege in drie duels. Houston Rockets en Brooklyn Nets waren de voorbije dagen te sterk.
Khris Middleton en Giannis Antetokounmpo noteerden allebei 33 punten voor Milwaukee Bucks. Duncan Robinson was bij Miami Heat met 21 punten het meest trefzeker.
Dallas Mavericks leed de derde nederlaag in vier wedstrijden sinds de NBA onlangs weer opstartte. Los Angeles Clippers was met 126-111 te sterk.
Los Angeles Lakers, leider in de stand van de Western Conference, verloor met 113-97 van de Houston Rockets. James Harden nam bij de Rockets 39 punten voor zijn rekening.
Meer uit Sport
BASEL (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft met de Engelse voetbalsters de Europese titel geprolongeerd. In de finale in Basel werd wereldkampioen Spanje na strafschoppen verslagen (3-1). Die strafschoppenserie was nodig na een eindstand van 1-1.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft de tweede ronde van het toernooi in Montreal bereikt. De nummer 68 van de wereld won in Canada met 6-3 4-6 6-2 van Polina Koedermetova uit Rusland.
9 uur geledenLOKET (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de MXGP als derde geëindigd in de Grote Prijs van Tsjechië. In Loket ging de zege naar de Belg Lucas Coenen, die zijn achterstand op de Fransman Romain Febvre in de WK-stand verkleinde tot 10 punten. Coenen, die zijn vierde zege van het seizoen behaalde, hoopt volgende week in eigen land (Lommel) de koppositie van Febvre over te nemen.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogacar heeft voor de vierde keer de Tour de France gewonnen. De Sloveen van UAE Team Emirates bereikte ongeschonden de finishlijn op de Champs-Élysées. Pogacar had halverwege de Tour al een flinke marge opgebouwd op zijn voornaamste rivaal Jonas Vingegaard, de Deen van Visma - Lease a Bike. De Duitser Florian Lipowitz sloot de Tour af als derde. De slotetappe werd gewonnen door de Belg Wout van Aert.
9 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft op zijn favoriete circuit op Spa-Francorchamps geen hoofdrol kunnen vertolken in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull in de Formule 1 kwam als vierde over de finish. Dat was ook zijn startpositie.
10 uur geledenMANTES-LA-VILLE (ANP) - Vanuit Mantes-la-Ville zijn de renners in de Tour de France zondag vertrokken voor de 21e en laatste etappe. De bestemming is Parijs, waar de finish traditiegetrouw ligt op de Champs-Élysées. Of het opnieuw tot een massasprint komt, is echter de vraag. De organisatie vond het een goed idee om het peloton in de finale drie extra omlopen te laten maken door Montmartre. Daar ligt een klimmetje van een kilometer.
11 uur geledenMELGAÇO (ANP) - De Zweedse mountainbikester Jenny Rissveds heeft in het Portugese Melgaço de Europese titel veroverd. De 31-jarige Rissveds, die vrijdag al de beste was op de shortrace, was een klasse apart. De Britse Evie Richards werd op ruim een minuut tweede, het brons ging naar de Zwitserse Nicole Koller.
11 uur geleden