
Milwaukee Bucks blijft winnen, maar verliest Antetokounmpo
CHICAGO (ANP) - Milwaukee Bucks heeft zijn ongeslagen serie voortgezet met een 112-100-zege bij Chicago Bulls. De nummer 2 van de Eastern Conference van de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA raakte wel sterspeler Giannis Antetokounmpo kwijt met een blessure.
De zege op de Bulls betekende de twaalfde overwinning op rij voor de Bucks. Brook Lopez was goed voor 33 punten namens de bezoekers, Jevon Carter voegde 22 punten aan het totaal toe.
De blessure van Antetokounmpo was een domper op de vreugde. De Griek moest in de tweede periode de wedstrijd verlaten met naar alle waarschijnlijkheid een verstuikte pols. Dit weekend heeft de ploeg uit Wisconsin geen NBA-wedstrijd op het programma staan vanwege de jaarlijkse All-Star Game. Antetokounmpo zou het team uit de Eastern Conference hebben aangevoerd.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp moet zijn wedstrijd tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina in de tweede ronde van Wimbledon donderdag afmaken. De partij werd woensdag gestaakt op 5-5 in de vierde set wegens de invallende duisternis. Van de Zandschulp staat met 2-1 in sets achter: 1-6 6-4 3-6 5-5.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Jasmine Paolini is de volgende topspeelster die Wimbledon al vroeg moet verlaten. De als vierde geplaatste Italiaanse, die vorig jaar finaliste was, verloor in de tweede ronde van de Russin Kamilla Rakhimova in drie sets: 6-4 4-6 4-6.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De tweevoudig kampioen uit Spanje werd door de goed spelende Britse amateur Oliver Tarvet bij vlagen onder druk gezet, maar won alsnog in drie sets: 6-1 6-4 6-4.
13 uur geledenLILLE (ANP) - Dertien Nederlandse wielrenners gaan zaterdag van start in de 112e editie van de Tour de France in Lille. De Nederlanders zijn verdeeld over negen ploegen, met niet meer dan twee per ploeg.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De nummer 1 van de wereldranglijst uit Belarus versloeg de Tsjechische Marie Bouzkova met 7-6 (4) 6-4.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Na warmterecords op de eerste dagen van Wimbledon kampt het grandslamtoernooi in Londen woensdagochtend met regen. De start van de wedstrijden op de buitenbanen is met minimaal 45 minuten uitgesteld. De partijen zouden aanvankelijk om 11.00 uur (lokale tijd) beginnen.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Jesper de Jong was "heel blij en opgelucht" na zijn gewonnen partij in de eerste ronde op Wimbledon tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. De 25-jarige debutant verzekerde zich na een zware vijfsetter van een plek in de tweede ronde door de afsluitende supertiebreak te winnen.
1 dag geleden