Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Milner (36) verlengt contract bij Liverpool met één seizoen

Milner (36) verlengt contract bij Liverpool met één seizoen

LIVERPOOL (ANP) - James Milner heeft zijn contract bij Liverpool met één seizoen verlengd. "Ik ben erg blij dat ik nog een seizoen kan blijven", zegt Milner op de website van de club.

"Ik heb het spelen voor deze club nooit als vanzelfsprekend beschouwd en dat zal ik ook nooit doen. Vorig seizoen was buitengewoon, ook al had het niet het einde waarop we hoopten. Maar eerlijk gezegd denk ik dat we daardoor alleen nog maar hongeriger zijn op weg naar meer succes", aldus de middenvelder.

De 36-jarige Milner kwam in 2015 naar Liverpool en won onder coach Jürgen Klopp alles wat er te winnen viel. In 2019 won hij met de 'Reds' de Champions League en in 2020 werd de Premier League en het WK voor clubteams gewonnen. Dit seizoen kwamen daar de FA Cup en de League Cup bij.

Liverpool verloor eind vorige maand de finale van de Champions League van Real Madrid (1-0). In de Premier League was Manchester City nipt te sterk. Milner speelde tot nu toe 289 officiële wedstrijden voor Liverpool, waarin hij 26 keer scoorde.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

8 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

8 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

9 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

11 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

11 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

12 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

13 uur geleden