Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Militair toestel aangekomen in Beiroet voor repatriëring

Militair toestel aangekomen in Beiroet voor repatriëring

BEIROET (ANP) - Het militaire vliegtuig dat zaterdagochtend vanaf Vliegbasis Eindhoven richting Libanon vertrok, is rond 13.05 uur geland op het vliegveld van Beiroet, meldt het ministerie van Defensie.

De Airbus A330 wordt ingezet om mensen te repatriëren vanuit Libanon. Ruim vijfhonderd mensen hadden zich vrijdag rond 17.00 uur aangemeld bij het ministerie van Buitenlandse Zaken. Nederlanders zijn opgeroepen om weg te gaan uit Libanon omdat het er niet meer veilig is door de luchtaanvallen van Israël en door oplopende spanningen in het gebied.

Een woordvoerder van het Belgische ministerie van Buitenlandse Zaken laat weten dat waarschijnlijk net als vrijdag een aantal Belgen mee zal vliegen. Vrijdag vlogen ook een aantal Finnen en Ieren mee.

Vrijdagavond landde de eerste repatriëringsvlucht in Eindhoven met aan boord 185 mensen, onder wie iets meer dan honderd Nederlanders.

Meer uit Binnenland

Dit jaar al 10.631 incidenten met nepagenten

DEN HAAG (ANP) - Tot en met oktober van dit jaar zijn er 10.631 incidenten met nepagenten geregistreerd, meldt de politie. In heel 2024 ging het om 8329 incidenten.

58 minuten geleden
Verdachten van illegale medicijnenhandel blijven in de cel

ZWOLLE (ANP) - De twee verdachten van illegale medicijnenhandel via de website Funcaps blijven in de cel. Dat heeft de rechtbank in Zwolle besloten tijdens een eerste openbare zitting in de zaken van Jord van W. (31) en Stefan P. (30). Volgens het Openbaar Ministerie houden mogelijk 49 sterfgevallen verband met medicijnen die werden verkocht via deze site.

1 uur geleden
OM: 49 sterfgevallen hebben mogelijk link met Funcaps

ZWOLLE (ANP) - Het Openbaar Ministerie vermoedt dat mogelijk 49 mensen zijn overleden nadat ze medicijnen hadden gebruikt die besteld waren bij de website Funcaps. Dat bleek maandag tijdens een eerste zitting tegen twee verdachten, die de website zouden hebben gerund.

2 uur geleden
Armeense Mikael en zijn moeder mogen toch in Nederland blijven

AMSTERDAM (ANP) - De Armeense Mikael (13) en zijn moeder mogen toch in Nederland blijven. Dat melden de advocaten van het tweetal. Zij zeggen blij te zijn dat hiermee een einde is gekomen aan een lange periode van onzekerheid. "Mikael en zijn moeder zijn dolblij en opgelucht dat zij eindelijk verder kunnen met hun leven, en dankbaar voor de steun die zoveel mensen aan hen hebben gegeven", aldus de advocaten.

3 uur geleden
OM: mogelijk 27 sterfgevallen door illegale medicijnenwebsite

ZWOLLE (ANP) - Het Openbaar Ministerie denkt dat mogelijk 27 mensen zijn overleden door medicijnen die verkocht zijn via de website funcaps.nl. Dat maakte de officier van justitie maandag bekend tijdens een eerste openbare zitting tegen twee verdachten, Jord van W. (31) uit Ulestraten en Stefan P. (30) uit Valkenburg, in de rechtbank in Zwolle.

3 uur geleden
Tot nu toe 1371 meldingen van aardbevingsschade na beving Zeerijp

GRONINGEN (ANP) - Het aantal meldingen van schade na de aardbeving in en rond Zeerijp van afgelopen vrijdag is opgelopen tot 1371, meldt het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG). De beving in de Groningse plaats was een van de zwaarste ooit gemeten in het gaswinningsgebied.

3 uur geleden
Verdachte explosie Tarwekamp valt uit naar rechtbank

DEN HAAG (ANP) - De 33-jarige Adil A., een van de vier verdachten in de strafzaak over de verwoestende explosie aan de Tarwekamp in de Haagse wijk Mariahoeve, is maandag met grove taal uitgevallen tegen de rechtbank tijdens de vierde inleidende zitting. De rechtbank wees een verzoek tot schorsing of opheffing van zijn voorarrest af. "Bullshit", reageerde A. tijdens het uitspreken van deze beslissing. Toen de voorzitter hem maande zijn mond te houden, zei hij onder meer: "Hou zelf je mond." De parketpolitie voerde A. vervolgens af naar het cellenblok van het Haagse gerechtsgebouw, op last van de voorzitter.

3 uur geleden