Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Militair opgepakt om hennepkwekerij in zijn woning

Militair opgepakt om hennepkwekerij in zijn woning

EINDHOVEN (ANP) - Een militair uit Eindhoven is opgepakt vanwege een hennepkwekerij met ongeveer honderd hennepplanten in zijn woning. Dat meldt de marechaussee woensdag. Ook vond de politie in de woning in Eindhoven patroonhouders, 6000 euro contant en wat cocaïne.

De politie werd zaterdag gebeld door een vrouw die om hulp vroeg. Eenmaal bij het adres aangekomen troffen ze de militair en de vrouw aan, beiden onder invloed van drugs. Toen de agenten de woning wilden doorzoeken hield de man ze tegen, waarop hij werd aangehouden.

Tijdens de huiszoeking vond de politie de illegale en verdachte spullen, die allemaal in beslag zijn genomen. De marechaussee, onder leiding van het Openbaar Ministerie Oost-Nederland, heeft de zaak overgenomen van de politie, omdat het om een militair gaat. De militair wacht het onderzoek in vrijheid af.

Meer uit Binnenland

Code oranje in het Waddengebied beëindigd

DE BILT (ANP) - Code oranje in het Waddengebied vanwege zware windstoten door storm Benjamin is sinds 03.06 uur maandagochtend beëindigd. Dat laat het KNMI weten.

46 minuten geleden
Politie lost waarschuwingsschot bij aanhouding in Bladel

BLADEL (ANP) - De politie heeft een waarschuwingsschot gelost bij een aanhouding aan de Europalaan in het Brabantse Bladel. Dat meldt de politie op X.

4 uur geleden
Schoof: EU-financiering Oekraïne rond als iedereen als NL betaalt

BRUSSEL (ANP) - In plaats van een lening op basis van bevroren Russische tegoeden, zouden lidstaten ook net zoveel kunnen afdragen aan Oekraïne als Nederland. "Dan is de financiering rond", zei premier Dick Schoof na afloop van overleg met EU-leiders.

4 uur geleden
Veiligheidsregio Noord-Holland Noord had drukke avond door storm

ALKMAAR (ANP) - De Veiligheidsregio Noord-Holland Noord heeft donderdagavond door storm Benjamin "een drukke periode gehad met behoorlijk wat meldingen en veel inzetten vanuit de brandweer die gerelateerd waren aan stormschade". Om hoeveel meldingen het precies gaat, weet de woordvoerder niet.

6 uur geleden
Burgemeester legt beperkingen op aan demonstratie XR op Schiphol

HAARLEMMERMEER (ANP) - Burgemeester Marianne Schuurmans van Haarlemmermeer legt beperkingen op aan de demonstratie vrijdag van Extinction Rebellion (XR) op luchthaven Schiphol. De demonstratie mag bij minder dan tweehonderd mensen alleen plaatsvinden op het Jan Dellaertplein voor Schiphol Plaza en bij meer dan tweehonderd mensen op het plein bij het Hilton Hotel.

12 uur geleden
Geen treinen op de hogesnelheidslijn om storm Benjamin

ROTTERDAM (ANP) - Tussen Amsterdam Zuid en Breda rijden geen treinen op de hogesnelheidslijn, meldt de NS. Reden is de harde wind, veroorzaakt door storm Benjamin.

12 uur geleden
Woonministerie herkent zich niet in noodkreet over 500.000 huizen

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening herkent zich niet in de waarschuwing van het Interprovinciaal Overleg (IPO) dat de bouw van ongeveer 500.000 woningen de komende jaren dreigt vast te lopen. "Het verschilt per project en per regio", antwoordt een woordvoerder van demissionair woonminister Mona Keijzer. "Dus het is niet zo dat projecten daadwerkelijk niet kunnen doorgaan als er knelpunten zijn."

12 uur geleden