Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Militair (27) aangehouden om geweldsincident op marinebasis

Militair (27) aangehouden om geweldsincident op marinebasis

DEN HELDER (ANP) - De recherche van de Koninklijke Marechaussee heeft maandag een 27-jarige militair aangehouden na een geweldsincident op de marinebasis in Den Helder. De man zou afgelopen donderdag een andere militair tegen zijn hoofd hebben geschopt.

Het slachtoffer zou door de trap tijdelijk buiten bewustzijn zijn geweest en niet meer hebben kunnen ademhalen. Een andere aanwezige militair reanimeerde het slachtoffer, waardoor hij weer bijkwam. Later werd hij door medisch personeel verder verzorgd.

De marechaussee gaat het incident verder onderzoeken onder leiding van het Openbaar Ministerie Oost-Nederland. Het slachtoffer en de commandant van de betrokken militairen hebben aangifte gedaan. De 27-jarige militair is dinsdag in vrijheid gesteld, maar blijft verdachte in het onderzoek.

Meer uit Binnenland

Opkomst Rotterdam wat hoger dan vier jaar geleden

ROTTERDAM (ANP) - De opkomst in Rotterdam bij de gemeenteraadsverkiezingen was woensdag 40,7 procent. Dat maakte burgemeester Carola Schouten bekend tijdens de uitslagenavond in het stadhuis.

28 minuten geleden
14-jarige verwond met mes door 1 of 2 jongens in Breda

BREDA (ANP) - In Breda is woensdagavond een 14-jarige jongen verwond met een mes. Hij moest naar het ziekenhuis. Een of twee jongens zijn de mogelijke daders, meldt de politie.

30 minuten geleden
Amsterdam komt donderdag pas met 100 procent uitslag verkiezingen

AMSTERDAM (ANP) - Amsterdam komt donderdag pas met een tussentijdse uitslag op basis van alle getelde stemmen van de gemeenteraadsverkiezingen. Het gaat dan om de getelde stemmen op partijniveau, laat een woordvoerder van de gemeente weten. De stemmen zijn dan een keer geteld.

1 uur geleden
Opkomst in Rotterdam al hoger dan in 2022

ROTTERDAM (ANP) - De opkomst in Rotterdam bij de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag ligt hoger dan vier jaar geleden. Om 20.45 uur had 40 procent van de Rotterdammers gestemd.

1 uur geleden
Om 19.00 uur had 44 procent gestemd in azc-referendum Haaksbergen

HAAKSBERGEN (ANP) - Van de kiesgerechtigde inwoners van Haaksbergen had woensdag om 19.00 uur 44 procent een stem uitgebracht in het referendum over de opvang van asielzoekers. Dat betekent dat het referendum geldig is.

2 uur geleden
Uur voor sluiting stembussen opkomst tussen 40 en 60 procent

DEN HAAG (ANP) - Een uur voor het sluiten van de stembussen loopt het opkomstpercentage voor de gemeenteraadsverkiezingen uiteen. Zo stemde in sommige gemeenten meer dan 60 procent van de stemgerechtigden voor dat tijdstip, terwijl in andere gemeenten ruim 40 procent van de kiezers al naar de stembus was gegaan.

2 uur geleden
Opkomst om 18.00 uur in enkele gemeenten boven de 40 procent

DEN HAAG (ANP) - Om 18.00 uur lag de opkomst voor de gemeenteraadsverkiezingen in enkele gemeenten boven de 40 procent. Zo had in Nijmegen op dat tijdstip 42,2 procent van de kiezers gestemd en in Tynaarlo 48,9 procent. In Meppel had om 18.00 uur 41,1 procent van de mensen een stem uitgebracht.

3 uur geleden