Milan-trainer Pioli verwacht ander Napoli in Champions League
MILAAN (ANP) - AC Milan-trainer Stefano Pioli rekent woensdag in de kwartfinales van de Champions League op een ander Napoli dan ruim een week geleden in de Italiaanse competitie. Milan verraste de ongenaakbare koploper van de Serie A met ruime cijfers: 0-4.
"Het is uitgesloten dat het nog een keer zo'n wedstrijd wordt", aldus Pioli dinsdag. "Napoli is dit seizoen de meest scorende ploeg in de Champions League en heeft na Bayern München de meeste wedstrijden gewonnen. Ze zijn een goed team en hebben spelers met geweldige kwaliteiten."
Napoli is ondanks de ruime voorsprong in de Italiaanse competitie niet de uitgesproken favoriet tegen Milan, vindt Pioli. "Ik denk dat beide teams evenveel kans hebben om door te gaan naar de halve finale. Ik verwacht twee zeer gelijkopgaande wedstrijden."
Napoli kan nog niet beschikken over de geblesseerde aanvaller Victor Osimhen. "Dat maakt niet zoveel uit. Napoli heeft geweldige spelers, ze zijn allemaal goed", zei Theo Hernández, verdediger van AC Milan.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
4 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden