Milan-trainer Pioli verwacht ander Napoli in Champions League
MILAAN (ANP) - AC Milan-trainer Stefano Pioli rekent woensdag in de kwartfinales van de Champions League op een ander Napoli dan ruim een week geleden in de Italiaanse competitie. Milan verraste de ongenaakbare koploper van de Serie A met ruime cijfers: 0-4.
"Het is uitgesloten dat het nog een keer zo'n wedstrijd wordt", aldus Pioli dinsdag. "Napoli is dit seizoen de meest scorende ploeg in de Champions League en heeft na Bayern München de meeste wedstrijden gewonnen. Ze zijn een goed team en hebben spelers met geweldige kwaliteiten."
Napoli is ondanks de ruime voorsprong in de Italiaanse competitie niet de uitgesproken favoriet tegen Milan, vindt Pioli. "Ik denk dat beide teams evenveel kans hebben om door te gaan naar de halve finale. Ik verwacht twee zeer gelijkopgaande wedstrijden."
Napoli kan nog niet beschikken over de geblesseerde aanvaller Victor Osimhen. "Dat maakt niet zoveel uit. Napoli heeft geweldige spelers, ze zijn allemaal goed", zei Theo Hernández, verdediger van AC Milan.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
17 uur geleden