Miedema traint na zware knieblessure weer mee bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema heeft voor het eerst sinds haar knieblessure weer meegedaan aan de groepstraining bij haar club Arsenal. De spits liep in december 2022 een kruisbandblessure op tijdens de Champions League-wedstrijd tegen Olympique Lyon en stond maandenlang aan de kant. Miedema miste daardoor ook het WK in Australië en Nieuw-Zeeland.
Miedema trainde sinds kort al alleen op het veld, maar voegde zich nu weer bij haar teamgenoten. De Engelse vrouwencompetitie gaat op 29 september van start. Arsenal opent het seizoen op 1 oktober tegen Liverpool.
Arsenal, waar ook Victoria Pelova speelt, mist komend seizoen deelname aan de Champions League voor vrouwen. De club uit Londen verloor zaterdag in het Zweedse Linköping in de eerste kwalificatieronde van Paris FC. Het duel eindigde in 2-2 na de reguliere speeltijd en 3-3 na de verlenging. De Françaises namen echter de strafschoppen beter: 4-2.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang is begonnen aan de laatste training van het Nederlands elftal voor het oefenduel met Ecuador in Eindhoven. De vleugelaanvaller miste vrijdag de vriendschappelijke interland tegen Noorwegen (2-1) door een duimblessure.
24 minuten geledenAUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.
4 uur geledenLANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
19 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
20 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
21 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
1 dag geleden