Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Miedema traint na zware knieblessure weer mee bij Arsenal

Miedema traint na zware knieblessure weer mee bij Arsenal

LONDEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema heeft voor het eerst sinds haar knieblessure weer meegedaan aan de groepstraining bij haar club Arsenal. De spits liep in december 2022 een kruisbandblessure op tijdens de Champions League-wedstrijd tegen Olympique Lyon en stond maandenlang aan de kant. Miedema miste daardoor ook het WK in Australië en Nieuw-Zeeland.

Miedema trainde sinds kort al alleen op het veld, maar voegde zich nu weer bij haar teamgenoten. De Engelse vrouwencompetitie gaat op 29 september van start. Arsenal opent het seizoen op 1 oktober tegen Liverpool.

Arsenal, waar ook Victoria Pelova speelt, mist komend seizoen deelname aan de Champions League voor vrouwen. De club uit Londen verloor zaterdag in het Zweedse Linköping in de eerste kwalificatieronde van Paris FC. Het duel eindigde in 2-2 na de reguliere speeltijd en 3-3 na de verlenging. De Françaises namen echter de strafschoppen beter: 4-2.

Meer uit Voetbal

Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

3 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

3 uur geleden
Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

6 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

7 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

10 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

13 uur geleden
Arsenal haalt Spaans international Zubimendi van Real Sociedad

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal heeft zich versterkt met de Spaanse international Martin Zubimendi. De 26-jarige middenvelder komt over van Real Sociedad en tekende een contract voor "meerdere seizoenen" in Londen, zo maakte de club uit de Premier League zondag bekend.

13 uur geleden