Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Miedema krijgt bij Arsenal te maken met Zweedse trainer Eidevall

Miedema krijgt bij Arsenal te maken met Zweedse trainer Eidevall

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema krijgt komend seizoen bij Arsenal te maken met de Zweedse trainer Jonas Eidevall. De 38-jarige Eidevall komt over van de Zweedse club Rosengard, vorig seizoen kwartfinalist in de Champions League voor vrouwen.

"Ik voel me vereerd om deze rol op mij te nemen", aldus Eidevall, die Joe Montemurro opvolgt. "Arsenal heeft een rijke geschiedenis en is succesvoller dan welke club dan ook in Engeland." Eidevall was ook kortstondig assistent van Henrik Larsson bij Helsingborgs. Daarna keerde hij terug naar Rosengard, dat in 2019 voor het eerst in vier jaar weer landskampioen werd.

Onlangs besloot Daniëlle van de Donk te vertrekken bij Arsenal. Ze vervolgt haar loopbaan bij Olympique Lyon. Ook Jill Roord is weg uit Londen, zij ging naar VfL Wolfsburg. Miedema wil haar nog één jaar doorlopende contract bij Arsenal uitdienen.

Women's Super League

Arsenal werd afgelopen seizoen derde in de Women's Super League, de hoogste Engelse voetbalcompetitie voor vrouwen.

Eidevall wordt bij Rosengard opgevolgd door de Nederlandse Renée Slegers, voormalig speelster van Oranje. De pas 32 jaar oude Slegers, goed voor 55 interlands, beëindigde haar loopbaan vroegtijdig wegens een knieblessure.

Slegers was al werkzaam bij Rosengard. "Het wordt heel leuk om weer in de hoogste divisie te werken ​​en met de allerbeste speelsters aan de slag te gaan", aldus Slegers. "Ik zit nu een jaar bij FC Rosengard en voel me erg op mijn gemak bij de mensen, de omgeving en de waarden waar de club voor staat."

Meer uit Voetbal

PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

1 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

1 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

16 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

16 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden