Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Miedema krijgt bij Arsenal te maken met Zweedse trainer Eidevall

Miedema krijgt bij Arsenal te maken met Zweedse trainer Eidevall

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema krijgt komend seizoen bij Arsenal te maken met de Zweedse trainer Jonas Eidevall. De 38-jarige Eidevall komt over van de Zweedse club Rosengard, vorig seizoen kwartfinalist in de Champions League voor vrouwen.

"Ik voel me vereerd om deze rol op mij te nemen", aldus Eidevall, die Joe Montemurro opvolgt. "Arsenal heeft een rijke geschiedenis en is succesvoller dan welke club dan ook in Engeland." Eidevall was ook kortstondig assistent van Henrik Larsson bij Helsingborgs. Daarna keerde hij terug naar Rosengard, dat in 2019 voor het eerst in vier jaar weer landskampioen werd.

Onlangs besloot Daniëlle van de Donk te vertrekken bij Arsenal. Ze vervolgt haar loopbaan bij Olympique Lyon. Ook Jill Roord is weg uit Londen, zij ging naar VfL Wolfsburg. Miedema wil haar nog één jaar doorlopende contract bij Arsenal uitdienen.

Women's Super League

Arsenal werd afgelopen seizoen derde in de Women's Super League, de hoogste Engelse voetbalcompetitie voor vrouwen.

Eidevall wordt bij Rosengard opgevolgd door de Nederlandse Renée Slegers, voormalig speelster van Oranje. De pas 32 jaar oude Slegers, goed voor 55 interlands, beëindigde haar loopbaan vroegtijdig wegens een knieblessure.

Slegers was al werkzaam bij Rosengard. "Het wordt heel leuk om weer in de hoogste divisie te werken ​​en met de allerbeste speelsters aan de slag te gaan", aldus Slegers. "Ik zit nu een jaar bij FC Rosengard en voel me erg op mijn gemak bij de mensen, de omgeving en de waarden waar de club voor staat."

Meer uit Voetbal

Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

45 minuten geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

52 minuten geleden
PSV en Ajax verdienen tientallen miljoenen in Champions League

EINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.

58 minuten geleden
Benfica door in CL na spectaculaire zege (4-2) tegen Real Madrid

LISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.

58 minuten geleden
Vijf Engelse clubs naar achtste finales Champions League

LONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.

1 uur geleden
FC Barcelona rechtstreeks naar achtste finales CL

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich in het gemoderniseerde Camp Nou geplaatst voor de achtste finales van de Champions League. Het elftal van Hansi Flick won de laatste wedstrijd in de competitiefase met 4-1 van FC Kopenhagen. FC Barcelona eindigde als vijfde op de ranglijst en mag daardoor de tussenronde overslaan.

1 uur geleden
Ajax strijdt de rest van seizoen om tweede plaats in Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het avontuur in de Champions League voorbij. De club verloor de thuiswedstrijd tegen Olympiakos (1-2) en is de rest van het seizoen alleen nog in de Eredivisie actief.

1 uur geleden