Miedema helpt Arsenal aan zege op Juventus in Champions League
LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema heeft Arsenal in de groepsfase van de Champions League voor vrouwen naar een 1-0-overwinning op Juventus geschoten. De Nederlandse international maakte na een kwartier de enige treffer van het duel. Oranje-ploeggenoot Lineth Beerensteyn speelde de hele wedstrijd voor Juventus.
Eerder op de avond won het Olympique Lyon van Oranje-internationals Daniëlle van de Donk en Damaris Egurrola met 4-0 van FC Zürich. Invaller Van de Donk kwam na een klein uur van de bank, Egurrola ging tien minuten later in omgekeerde richting.
Arsenal komt met de zege op 10 punten na vier wedstrijden. Olympique Lyon volgt met 7 punten, 2 punten meer dan Juventus. Zürich staat op de laatste plaats met 0 punten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
30 minuten geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
17 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geleden