Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Vroegh van Vitesse naar RKC

Middenvelder Vroegh van Vitesse naar RKC

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft Patrick Vroegh overgenomen van Vitesse. De 22-jarige middenvelder ondertekende een contract voor drie jaar bij de Brabantse club uit de Eredivisie. Vroegh voetbalde zeven jaar in het geel-zwart van Vitesse.

"Patrick past perfect in het RKC-profiel: hij is jong, talentvol en heeft ambitie om zich bij ons verder te ontwikkelen", zegt algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Daarbij heeft hij ondanks zijn nog jonge leeftijd al de nodige bagage en ervaring op zowel Eredivisie als Europees niveau, wat hem een uiterst interessante speler maakt."

Vroegh debuteerde op 19 oktober 2019 in de hoofdmacht van Vitesse. Hij speelde 61 wedstrijden voor de Arnhemse club. Afgelopen seizoen kwam de middenvelder 22 keer in actie in de Eredivisie, vooral als invaller. Vroegh verhuist naar Waalwijk omdat hij daar onder trainer Joseph Oosting (ex-Vitesse) meer speelminuten hoopt te krijgen.

Verdediger Melle Meulensteen maakte afgelopen week juist de overstap van RKC naar Vitesse.

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

3 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

5 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

7 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

11 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

12 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

13 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

14 uur geleden