Middenvelder Vroegh van Vitesse naar RKC
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft Patrick Vroegh overgenomen van Vitesse. De 22-jarige middenvelder ondertekende een contract voor drie jaar bij de Brabantse club uit de Eredivisie. Vroegh voetbalde zeven jaar in het geel-zwart van Vitesse.
"Patrick past perfect in het RKC-profiel: hij is jong, talentvol en heeft ambitie om zich bij ons verder te ontwikkelen", zegt algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Daarbij heeft hij ondanks zijn nog jonge leeftijd al de nodige bagage en ervaring op zowel Eredivisie als Europees niveau, wat hem een uiterst interessante speler maakt."
Vroegh debuteerde op 19 oktober 2019 in de hoofdmacht van Vitesse. Hij speelde 61 wedstrijden voor de Arnhemse club. Afgelopen seizoen kwam de middenvelder 22 keer in actie in de Eredivisie, vooral als invaller. Vroegh verhuist naar Waalwijk omdat hij daar onder trainer Joseph Oosting (ex-Vitesse) meer speelminuten hoopt te krijgen.
Verdediger Melle Meulensteen maakte afgelopen week juist de overstap van RKC naar Vitesse.
Meer uit Voetbal
BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
26 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
27 minuten geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
1 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
3 uur geleden