Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Vormer geniet van derde titel met Club Brugge

Middenvelder Vormer geniet van derde titel met Club Brugge

BRUGGE (ANP/BELGA) - Club Brugge heeft de zestiende landstitel in België gevierd met een virtuele kampioenenshow. De Nederlandse middenvelder Ruud Vormer was één van de hoofdrolspelers in het online festijn. De oud-Feyenoorder vierde het derde kampioenschap met Club Brugge in vijf jaar.

"Mij hoor je dus niet klagen", liet Vormer opgetogen weten. "Natuurlijk hadden we het liever op het veld gevierd, want ik ben er zeker van dat we ook na de play-offs kampioen waren geweest. We hebben slechts één keer verloren in de competitiewedstrijden, hoe vaak lukt dat? We moeten hier dus echt van genieten. Het spreekt voor zich dat de situatie met corona niet ideaal is, maar het is nu eenmaal zo. Daar valt niets aan te veranderen."

Club Brugge nam het zondag in een virtueel duel op tegen de 'Jupiler Pro League'. De fans kregen negentig minuten lang een compilatie van spectaculaire acties en goals te zien van wedstrijden van hun favorieten dit seizoen tegen de andere ploegen. Club Brugge won met 16-0, als verwijzing naar het aantal landstitels.

Vijftien punten meer

De algemene vergadering van de Pro League riep Club Brugge afgelopen vrijdag uit tot Belgisch kampioen van het afgebroken seizoen 2019-2020. De club van Vormer stond op het moment dat het coronavirus toesloeg ruim aan kop, met vijftien punten meer dan nummer 2 AA Gent.

Club Brugge maakt dit seizoen nog kans op de dubbel, want de landskampioen plaatste zich eerder al voor de finale van de Belgische beker, met Antwerp als tegenstander. De Pro League hoopt, indien mogelijk, de eindstrijd op 1 of 2 augustus alsnog af te werken.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

15 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

17 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

18 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

19 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

19 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

21 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

21 uur geleden