Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Vormer geniet van derde titel met Club Brugge

Middenvelder Vormer geniet van derde titel met Club Brugge

BRUGGE (ANP/BELGA) - Club Brugge heeft de zestiende landstitel in België gevierd met een virtuele kampioenenshow. De Nederlandse middenvelder Ruud Vormer was één van de hoofdrolspelers in het online festijn. De oud-Feyenoorder vierde het derde kampioenschap met Club Brugge in vijf jaar.

"Mij hoor je dus niet klagen", liet Vormer opgetogen weten. "Natuurlijk hadden we het liever op het veld gevierd, want ik ben er zeker van dat we ook na de play-offs kampioen waren geweest. We hebben slechts één keer verloren in de competitiewedstrijden, hoe vaak lukt dat? We moeten hier dus echt van genieten. Het spreekt voor zich dat de situatie met corona niet ideaal is, maar het is nu eenmaal zo. Daar valt niets aan te veranderen."

Club Brugge nam het zondag in een virtueel duel op tegen de 'Jupiler Pro League'. De fans kregen negentig minuten lang een compilatie van spectaculaire acties en goals te zien van wedstrijden van hun favorieten dit seizoen tegen de andere ploegen. Club Brugge won met 16-0, als verwijzing naar het aantal landstitels.

Vijftien punten meer

De algemene vergadering van de Pro League riep Club Brugge afgelopen vrijdag uit tot Belgisch kampioen van het afgebroken seizoen 2019-2020. De club van Vormer stond op het moment dat het coronavirus toesloeg ruim aan kop, met vijftien punten meer dan nummer 2 AA Gent.

Club Brugge maakt dit seizoen nog kans op de dubbel, want de landskampioen plaatste zich eerder al voor de finale van de Belgische beker, met Antwerp als tegenstander. De Pro League hoopt, indien mogelijk, de eindstrijd op 1 of 2 augustus alsnog af te werken.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

1 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

2 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

3 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

3 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

4 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

4 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

5 uur geleden