Middenvelder Verratti: ooit zal het Paris Saint-Germain lukken
MANCHESTER (ANP) - Paris Saint-Germain zal ook dit jaar de Champions League niet winnen. Vorig jaar verloor de Franse topclub in de finale van Bayern München en nu bleek de halve eindstrijd het eindstation. Manchester City was in beide halve finales te sterk.
"We moeten erin blijven geloven, want het zal op een dag gebeuren voor ons", zei middenvelder Marco Verratti. "Manchester City verdient het nu ook. Zij werken al zes of zeven jaar met dezelfde trainer en dit wordt hun eerste finale. Onze coach is pas vijf maanden geleden bij ons begonnen. We moeten doorgaan."
Paris Saint-Germain begon nog wel aardig in Manchester, maar de eerste kans voor de thuisclub was na ruim tien minuten spelen direct raak. "Zo gaat dat als je tegen grote teams speelt", aldus Verratti. "We kunnen elkaar recht in de ogen aankijken. We hebben er alles aan gedaan."
Manchester City won met 2-0 en was vorige week in Frankrijk al met 2-1 te sterk.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
44 minuten geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
2 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
5 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
23 uur geleden