Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Tekie transfervrij naar Go Ahead Eagles

Middenvelder Tekie transfervrij naar Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zich versterkt met middenvelder Tesfaldet Tekie. De 25-jarige Zweed komt transfervrij naar Deventer en heeft een verbintenis voor één seizoen getekend. Tekie speelde tussen 2019 en 2022 nog bij Fortuna Sittard.

"We hebben de afgelopen periode gekeken naar een back en een aanvallende versterking, waarvan het laatste profiel echt een speler zou moeten zijn die ons direct beduidend beter zou maken", zegt Paul Bosvelt, technisch manager van Go Ahead Eagles. "Toen bleek dat een aanvaller in de door ons gewenste categorie niet voorbijkwam, hebben we gekeken naar wat onze groep nog kon gebruiken qua profiel. Met Tesfaldet Tekie hebben we een ervaren middenvelder kunnen vastleggen. Hij is verdedigend sterk door het spel goed te lezen en veel ballen te veroveren. Daarnaast kan hij het spel ook goed verplaatsen, ook over langere afstand. Wij denken dat hij een speler is die ons kan helpen in de strijd om lijfsbehoud."

Tekie speelde eerder bij KAA Gent en de Zweedse clubs Östersund en Norrköping.

Meer uit Voetbal

Advocaat adviseert Feyenoord-coach Van Persie rest van seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.

57 minuten geleden
Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

2 uur geleden
Wotte wil er bij ADO na promotie 'vijf tot zeven' spelers bij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."

2 uur geleden
Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

11 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

11 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

11 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

11 uur geleden