Middenvelder Rosario blij met wat vrijere rol bij PSV
DEN HAAG (ANP) - Pablo Rosario had het de voorbije maanden zwaar bij PSV. Bij de middenvelder gingen soms de meest simpele dingen mis en hij leek in weinig nog op de goede speler van begin vorig seizoen, toen hij in de groepsfase van de Champions League op schitterende wijze scoorde tegen Internazionale. Zaterdag won PSV voor het eerst in tijden weer een uitwedstrijd in de eredivisie en Rosario speelde een prima wedstrijd. "Hopelijk kunnen wij deze lijn doortrekken", zei Rosario na de 0-3 bij ADO Den Haag.
'We wisten dat zij compact zouden spelen. De eerste tien minuten speelden zij vrij opportunistisch. Daarna namen wij de wedstrijd over", vervolgde Rosario, die zelf ook een doelpunt had moeten maken.
PSV speelt sinds kort met Ryan Thomas als meest vooruitgeschoven middenvelder. Rosario en Jorrit Hendrix zijn de controleurs. "Ik heb een iets vrijere rol. Ik mag wat meer naar voren. Dat bevalt goed. De afstemming moet juist zijn op het middenveld. We mogen allemaal vrij bewegen", legde Rosario uit.
Aanvoerder Denzel Dumfries was ook tevreden. "Ik denk dat we een goede wedstrijd hebben gespeeld. Als je naar de kansen kijkt, hadden we het veel eerder af moeten maken. Maar ik ben blij hoor. We hebben veel kwaliteiten. Dat heb ik altijd al gezegd. We snakten naar een overwinning, heel lang. Die lijn hebben we na vorige week doorgetrokken en dat moeten we blijven doen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
5 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
9 uur geleden