Middenvelder Rienstra laat contract bij Fortuna Sittard ontbinden
SITTARD (ANP) - Aanvoerder Ben Rienstra vertrekt bij Fortuna Sittard. Volgens de club is "in goed overleg" het contract van Rienstra ontbonden. De 32-jarige middenvelder lag nog voor een jaar vast bij Fortuna.
"We hebben de afgelopen periode meermaals met elkaar om tafel gezeten", zegt technisch manager Sjoerd Ars. "Uiteindelijk is in goed overleg besloten om uit elkaar te gaan, op deze manier kan Ben rustig op zoek naar een nieuwe club."
Rienstra kwam in 2020 over van de Turkse club Kayserispor en was de afgelopen twee jaar aanvoerder van Fortuna Sittard. In juli vorig jaar werd bij Rienstra een hartafwijking geconstateerd en mocht hij tijdelijk niet spelen. Na diverse onderzoeken kreeg hij toch groen licht om weer te voetballen. Rienstra speelde afgelopen seizoen 28 wedstrijden voor Fortuna in de Eredivisie. Hij kwam eerder uit voor Heracles Almelo, PEC Zwolle, AZ, Willem II en sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
23 minuten geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
27 minuten geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
4 uur geleden