Middenvelder Rienstra laat contract bij Fortuna Sittard ontbinden
SITTARD (ANP) - Aanvoerder Ben Rienstra vertrekt bij Fortuna Sittard. Volgens de club is "in goed overleg" het contract van Rienstra ontbonden. De 32-jarige middenvelder lag nog voor een jaar vast bij Fortuna.
"We hebben de afgelopen periode meermaals met elkaar om tafel gezeten", zegt technisch manager Sjoerd Ars. "Uiteindelijk is in goed overleg besloten om uit elkaar te gaan, op deze manier kan Ben rustig op zoek naar een nieuwe club."
Rienstra kwam in 2020 over van de Turkse club Kayserispor en was de afgelopen twee jaar aanvoerder van Fortuna Sittard. In juli vorig jaar werd bij Rienstra een hartafwijking geconstateerd en mocht hij tijdelijk niet spelen. Na diverse onderzoeken kreeg hij toch groen licht om weer te voetballen. Rienstra speelde afgelopen seizoen 28 wedstrijden voor Fortuna in de Eredivisie. Hij kwam eerder uit voor Heracles Almelo, PEC Zwolle, AZ, Willem II en sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
31 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
1 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
4 uur geleden