Middenvelder Reijnders met AC Milan verder in Europa League
RENNES (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met AC Milan de achtste finales van de Europa League bereikt. De middenvelder ging met zijn ploeg in de uitwedstrijd tegen Stade Rennais met 3-2 onderuit, maar AC Milan won vorige week voor eigen publiek al met 3-0. Reijnders speelde de hele wedstrijd voor de Italianen.
Benjamin Bourigeaud maakte drie doelpunten voor de thuisploeg uit Rennes, waar de Nederlandse middenvelder Azor Matusiwa na 57 minuten mocht invallen. Luka Jovic (1-1) en Rafael Leão (2-2) scoorden voor de bezoekers uit Milaan.
Benfica verzekerde zich ook van een plaats bij de laatste zestien van de Europa League, na een gelijkspel bij Toulouse (0-0). De Portugezen wonnen vorige week met 2-1 in Lissabon. Thijs Dallinga en Stijn Spierings speelden de hele wedstrijd voor Toulouse. Oud-Feyenoorders Orkun Kökçü en Fredrik Aursnes mochten in de slotfase invallen bij Benfica. David Neres, oud-speler van Ajax, had een basisplaats bij de bezoekers.
Meer uit Voetbal
GÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
36 minuten geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
5 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
15 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
16 uur geleden