Middenvelder Reijnders met AC Milan verder in Europa League
RENNES (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met AC Milan de achtste finales van de Europa League bereikt. De middenvelder ging met zijn ploeg in de uitwedstrijd tegen Stade Rennais met 3-2 onderuit, maar AC Milan won vorige week voor eigen publiek al met 3-0. Reijnders speelde de hele wedstrijd voor de Italianen.
Benjamin Bourigeaud maakte drie doelpunten voor de thuisploeg uit Rennes, waar de Nederlandse middenvelder Azor Matusiwa na 57 minuten mocht invallen. Luka Jovic (1-1) en Rafael Leão (2-2) scoorden voor de bezoekers uit Milaan.
Benfica verzekerde zich ook van een plaats bij de laatste zestien van de Europa League, na een gelijkspel bij Toulouse (0-0). De Portugezen wonnen vorige week met 2-1 in Lissabon. Thijs Dallinga en Stijn Spierings speelden de hele wedstrijd voor Toulouse. Oud-Feyenoorders Orkun Kökçü en Fredrik Aursnes mochten in de slotfase invallen bij Benfica. David Neres, oud-speler van Ajax, had een basisplaats bij de bezoekers.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
7 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
10 uur geleden