Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Milner (37) transfervrij van Liverpool naar Brighton

Middenvelder Milner (37) transfervrij van Liverpool naar Brighton

BRIGHTON (ANP) - De 37-jarige middenvelder James Milner speelt het komende seizoen voor Brighton & Hove Albion. De nummer 6 van Engeland neemt de ervaren Brit transfervrij over van Liverpool en heeft een optie voor een extra jaar in het contract laten opnemen. Milner speelde acht jaar voor de 'Reds' en pakte er onder meer de landstitel en de Champions League.

Brighton werd afgelopen seizoen knap zesde en speelt daardoor na de zomer Europees voetbal. "James heeft wat dat betreft veel ervaring, dat zal voor ons van grote waarde zijn bij ons eerste Europese avontuur", reageert technisch directeur David Weir.

Milner debuteerde op 16-jarige leeftijd in het shirt van Leeds United in de Premier League. Hij speelde tot dusver 619 duels in de hoogste voetbalklasse van Engeland. Alleen veldspelers Gareth Barry (652 duels) en Ryan Giggs (632) speelden meer wedstrijden dan Milner in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

19 minuten geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

44 minuten geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

2 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

2 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

2 uur geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

3 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

4 uur geleden