Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Kroos leidt Real Madrid naar zege op Valencia

Middenvelder Kroos leidt Real Madrid naar zege op Valencia

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de achterstand op koploper Atlético Madrid niet verder laten oplopen. De nummer 2 van de ranglijst won de thuiswedstrijd tegen Valencia (2-0). Toni Kroos eiste met een doelpunt en een assist een hoofdrol op.

De Duitser bereidde de openingstreffer van Karim Benzema voor en maakte zelf de 2-0. Real heeft 5 punten minder Atlético, dat ook nog eens twee duels minder heeft gespeeld. Barcelona heeft een achterstand van 8 punten en één duel meer gespeeld dan de lijstaanvoerder.

Atlético won zaterdagmiddag al bij Granada (2-1). Marcos Llorente en Ángel Correa scoorden voor de koploper. Barcelona haalde uit tegen Deportivo Alavés (5-1). Lionel Messi scoorde driemaal en gaf de ploeg van trainer Ronald Koeman enig vertrouwen voor het thuisduel van dinsdag tegen Paris Saint-Germain in Champions League.

Meer uit Voetbal

Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

24 minuten geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

2 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

2 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

2 uur geleden