Middenvelder Kroos leidt Real Madrid naar zege op Valencia
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de achterstand op koploper Atlético Madrid niet verder laten oplopen. De nummer 2 van de ranglijst won de thuiswedstrijd tegen Valencia (2-0). Toni Kroos eiste met een doelpunt en een assist een hoofdrol op.
De Duitser bereidde de openingstreffer van Karim Benzema voor en maakte zelf de 2-0. Real heeft 5 punten minder Atlético, dat ook nog eens twee duels minder heeft gespeeld. Barcelona heeft een achterstand van 8 punten en één duel meer gespeeld dan de lijstaanvoerder.
Atlético won zaterdagmiddag al bij Granada (2-1). Marcos Llorente en Ángel Correa scoorden voor de koploper. Barcelona haalde uit tegen Deportivo Alavés (5-1). Lionel Messi scoorde driemaal en gaf de ploeg van trainer Ronald Koeman enig vertrouwen voor het thuisduel van dinsdag tegen Paris Saint-Germain in Champions League.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
17 uur geleden