Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Kroos (32) wil carrière afsluiten bij Real Madrid

Middenvelder Kroos (32) wil carrière afsluiten bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Middenvelder Toni Kroos van Real Madrid maakt zich niet druk over zijn voetbaltoekomst. Zijn contract bij de Spaanse grootmacht loopt over anderhalf jaar af. "Ik heb destijds bewust voor een verlenging tot medio 2023 gekozen. Dan ben ik 33 jaar en dat is een mooie leeftijd om te beslissen wat ik verder wil met mijn leven", liet de Duitse oud-international weten.

Kroos speelde 106 interlands voor Duitsland en scoorde daarin zeventien keer. Hij deed mee aan zes eindtoernooien, de WK's van 2010, 2014 en 2018 en de EK's van 2012, 2016 en 2021. Kroos won in 2014 met de Duitsers de wereldtitel. Na dat toernooi maakte hij de overstap van Bayern München naar Real Madrid. De laatste interland van Kroos was vorig jaar zomer in de verloren achtste finales op het EK tegen Engeland (2-0).

Met Real Madrid won Kroos onder meer drie keer de Champions League, vier wereldbekers en twee landstitels. "Ik ben nu bezig aan mijn achtste seizoen bij Real. Ik heb een ongelooflijke band met deze club, die ik nooit in gevaar zal brengen. Ik wil mijn carrière bij Real afsluiten en dat gaat ook gebeuren. Dat kan in 2023 zijn, maar ook nog een of twee jaar later. Daar maak ik me nu echter niet druk om. Ik heb nog een contract voor anderhalf jaar en het gaat uitstekend zo."

Meer uit Voetbal

Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

18 minuten geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

47 minuten geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

51 minuten geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

1 uur geleden
De Roon in ogen van Koeman enige juiste vervanger voor Schouten

ZEIST (ANP) - Marten de Roon is in de ogen van Ronald Koeman de beste vervanger voor Jerdy Schouten in de WK-selectie van Oranje. De PSV'er liep begin april een zware blessure op en staat maanden aan de kant.

1 uur geleden
Maatsen en Geertruida op reservelijst Oranje voor WK

ZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.

2 uur geleden
WK-selectie Oranje op dertien plaatsen anders dan op EK

ZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.

2 uur geleden