Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Kroos (32) wil carrière afsluiten bij Real Madrid

Middenvelder Kroos (32) wil carrière afsluiten bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Middenvelder Toni Kroos van Real Madrid maakt zich niet druk over zijn voetbaltoekomst. Zijn contract bij de Spaanse grootmacht loopt over anderhalf jaar af. "Ik heb destijds bewust voor een verlenging tot medio 2023 gekozen. Dan ben ik 33 jaar en dat is een mooie leeftijd om te beslissen wat ik verder wil met mijn leven", liet de Duitse oud-international weten.

Kroos speelde 106 interlands voor Duitsland en scoorde daarin zeventien keer. Hij deed mee aan zes eindtoernooien, de WK's van 2010, 2014 en 2018 en de EK's van 2012, 2016 en 2021. Kroos won in 2014 met de Duitsers de wereldtitel. Na dat toernooi maakte hij de overstap van Bayern München naar Real Madrid. De laatste interland van Kroos was vorig jaar zomer in de verloren achtste finales op het EK tegen Engeland (2-0).

Met Real Madrid won Kroos onder meer drie keer de Champions League, vier wereldbekers en twee landstitels. "Ik ben nu bezig aan mijn achtste seizoen bij Real. Ik heb een ongelooflijke band met deze club, die ik nooit in gevaar zal brengen. Ik wil mijn carrière bij Real afsluiten en dat gaat ook gebeuren. Dat kan in 2023 zijn, maar ook nog een of twee jaar later. Daar maak ik me nu echter niet druk om. Ik heb nog een contract voor anderhalf jaar en het gaat uitstekend zo."

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

4 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

6 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

7 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

8 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

16 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

16 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

19 uur geleden