Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Kroos (32) wil carrière afsluiten bij Real Madrid

Middenvelder Kroos (32) wil carrière afsluiten bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Middenvelder Toni Kroos van Real Madrid maakt zich niet druk over zijn voetbaltoekomst. Zijn contract bij de Spaanse grootmacht loopt over anderhalf jaar af. "Ik heb destijds bewust voor een verlenging tot medio 2023 gekozen. Dan ben ik 33 jaar en dat is een mooie leeftijd om te beslissen wat ik verder wil met mijn leven", liet de Duitse oud-international weten.

Kroos speelde 106 interlands voor Duitsland en scoorde daarin zeventien keer. Hij deed mee aan zes eindtoernooien, de WK's van 2010, 2014 en 2018 en de EK's van 2012, 2016 en 2021. Kroos won in 2014 met de Duitsers de wereldtitel. Na dat toernooi maakte hij de overstap van Bayern München naar Real Madrid. De laatste interland van Kroos was vorig jaar zomer in de verloren achtste finales op het EK tegen Engeland (2-0).

Met Real Madrid won Kroos onder meer drie keer de Champions League, vier wereldbekers en twee landstitels. "Ik ben nu bezig aan mijn achtste seizoen bij Real. Ik heb een ongelooflijke band met deze club, die ik nooit in gevaar zal brengen. Ik wil mijn carrière bij Real afsluiten en dat gaat ook gebeuren. Dat kan in 2023 zijn, maar ook nog een of twee jaar later. Daar maak ik me nu echter niet druk om. Ik heb nog een contract voor anderhalf jaar en het gaat uitstekend zo."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Advocaat: het wordt tijd dat we weer een keer winnen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.

9 uur geleden
FIFA verbiedt vuvuzela's in stadions tijdens WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

9 uur geleden
Oranje-tegenstander Zweden wint ook niet van Griekenland

STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.

10 uur geleden
Liverpool stelt Spanjaard Iraola aan als opvolger ontslagen Slot

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Andoni Iraola aangesteld als opvolger van de ontslagen coach Arne Slot. De 43-jarige Spanjaard komt over van Bournemouth, waar hij sinds 2023 de hoofdtrainer was.

10 uur geleden
Golf van protesten in Mexico-Stad week voor openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Een week voor de openingsceremonie van het WK voetbal in het legendarische Azteca-stadion in Mexico-Stad wordt de Mexicaanse hoofdstad geteisterd door een golf van protesten. "Als er geen oplossing komt, rolt de bal niet", waarschuwen stakende leraren, die beelden van voetballers op de Paseo de la Reforma hebben omvergeworpen en straten blokkeren.

11 uur geleden
Beerensteyn tweede aanvoerder bij Oranje, Kaptein de derde

CORK (ANP) - Lineth Beerensteyn is de tweede aanvoerder van de Nederlandse voetbalsters en Wieke Kaptein de derde. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink donderdag gezegd op een persconferentie in Cork, waar Oranje het vrijdag in de WK-kwalificatie opneemt tegen Ierland. In oktober wees Veurink Dominique Janssen al aan als eerste aanvoerder nadat Sherida Spitse haar interlandloopbaan had beëindigd.

12 uur geleden
FIFA meet en presenteert tijdens WK voetbal data van spelers

ZÜRICH (ANP) - De FIFA gaat bij het komende wereldkampioenschap voetbal de individuele prestaties van spelers meten en presenteren. Het systeem 'FIFA Power Rankings' is ontwikkeld door voetbalexperts die onder leiding staan van de Franse oud-trainer Arsène Wenger, hoofd voetbalontwikkeling bij de wereldvoetbalbond.

13 uur geleden