Middenvelder Kroos (32) wil carrière afsluiten bij Real Madrid
MADRID (ANP) - Middenvelder Toni Kroos van Real Madrid maakt zich niet druk over zijn voetbaltoekomst. Zijn contract bij de Spaanse grootmacht loopt over anderhalf jaar af. "Ik heb destijds bewust voor een verlenging tot medio 2023 gekozen. Dan ben ik 33 jaar en dat is een mooie leeftijd om te beslissen wat ik verder wil met mijn leven", liet de Duitse oud-international weten.
Kroos speelde 106 interlands voor Duitsland en scoorde daarin zeventien keer. Hij deed mee aan zes eindtoernooien, de WK's van 2010, 2014 en 2018 en de EK's van 2012, 2016 en 2021. Kroos won in 2014 met de Duitsers de wereldtitel. Na dat toernooi maakte hij de overstap van Bayern München naar Real Madrid. De laatste interland van Kroos was vorig jaar zomer in de verloren achtste finales op het EK tegen Engeland (2-0).
Met Real Madrid won Kroos onder meer drie keer de Champions League, vier wereldbekers en twee landstitels. "Ik ben nu bezig aan mijn achtste seizoen bij Real. Ik heb een ongelooflijke band met deze club, die ik nooit in gevaar zal brengen. Ik wil mijn carrière bij Real afsluiten en dat gaat ook gebeuren. Dat kan in 2023 zijn, maar ook nog een of twee jaar later. Daar maak ik me nu echter niet druk om. Ik heb nog een contract voor anderhalf jaar en het gaat uitstekend zo."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
1 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
19 uur geleden