Middenvelder Koopmeiners baalt van trefzekere Ronaldo
BERGAMO (ANP) - Middenvelder Teun Koopmeiners van Atalanta was na het gelijkspel tegen Manchester United (2-2) in de Champions League niet blij met het resultaat. "Voor de neutrale toeschouwer was het een fantastische avond, maar voor ons was het heel zuur dat hij de bal in de extra tijd weer perfect raakte", zei hij bij RTL7 over Cristiano Ronaldo, de 36-jarige superster die in Bergamo ook de eerste treffer van de Engelse club maakte.
"Iedereen weet dat hij die kwaliteiten heeft", vervolgde Koopmeiners, die voor eigen publiek de hele wedstrijd speelde. "In de thuiswedstrijd zorgde hij ook al voor de beslissende treffer", doelde hij op de nederlaag van 3-2 vorige maand op Old Trafford, na een voorsprong van 0-2. "Vandaag verdienden we het wel om te winnen, denk ik. We deden het bij vlagen heel goed. Ik kan daarom niet leven met een gelijkspel, ook al omdat die gelijkmaker zo laat viel. Dan voel je vooral teleurstelling."
Ronaldo gaf na afloop toe dat zijn ploeg geluk had gehad in Bergamo. "Maar we bleven er ook in geloven. Dat is de kracht van Manchester United. We geven nooit op."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
3 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
18 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
18 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
19 uur geleden