
Middenvelder Koopmeiners baalt van trefzekere Ronaldo
BERGAMO (ANP) - Middenvelder Teun Koopmeiners van Atalanta was na het gelijkspel tegen Manchester United (2-2) in de Champions League niet blij met het resultaat. "Voor de neutrale toeschouwer was het een fantastische avond, maar voor ons was het heel zuur dat hij de bal in de extra tijd weer perfect raakte", zei hij bij RTL7 over Cristiano Ronaldo, de 36-jarige superster die in Bergamo ook de eerste treffer van de Engelse club maakte.
"Iedereen weet dat hij die kwaliteiten heeft", vervolgde Koopmeiners, die voor eigen publiek de hele wedstrijd speelde. "In de thuiswedstrijd zorgde hij ook al voor de beslissende treffer", doelde hij op de nederlaag van 3-2 vorige maand op Old Trafford, na een voorsprong van 0-2. "Vandaag verdienden we het wel om te winnen, denk ik. We deden het bij vlagen heel goed. Ik kan daarom niet leven met een gelijkspel, ook al omdat die gelijkmaker zo laat viel. Dan voel je vooral teleurstelling."
Ronaldo gaf na afloop toe dat zijn ploeg geluk had gehad in Bergamo. "Maar we bleven er ook in geloven. Dat is de kracht van Manchester United. We geven nooit op."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans gaat ervan uit dat Souffian El Karouani gewoon meedoet met FC Utrecht tegen Zrinjski Mostar. De linksback van FC Utrecht zou in de belangstelling staan van Spartak Moskou. "De opstelling van FC Utrecht is al bekend en El Karouani staat erbij", aldus Jans tijdens de persconferentie voor het duel.
2 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn uitgeschakeld in de tweede voorronde van de Champions League. In Stockholm verloor de ploeg van trainer Roeland ten Berge kansloos met 4-0 van Manchester United. De Engelse club plaatst zich zo voor het finaleduel van het mini-toernooi tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Hammarby en Metalist.
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).
19 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
1 dag geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italiƫ. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
2 dagen geleden