Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Klaassen geeft Werder Bremen hoop op lijfsbehoud

Middenvelder Klaassen geeft Werder Bremen hoop op lijfsbehoud

PADERBORN (ANP/DPA) - Davy Klaassen heeft zijn club Werder Bremen weer hoop gegeven op een langer verblijf in de Bundesliga. De middenvelder had met twee doelpunten een groot aandeel in de uitzege op hekkensluiter Paderborn: 1-5.

"Het zag er misschien makkelijk uit", reageerde Klaassen. "Maar het was heel hard werken. Het belangrijkste is dat we eindelijk een keer onze kansen hebben gegrepen. Dat geeft hoop voor de komende duels."

Werder is nog steeds de nummer voorlaatst van de Bundesliga, maar staat inmiddels in punten gelijk met nummer 16 Fortuna Düsseldorf. De nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks naar de tweede Bundesliga. De nummer 16 mag na het reguliere seizoen nog duels om promotie en degradatie spelen.

Werder Bremen sluit de reguliere competitie af met wedstrijden tegen Bayern München, Mainz en Köln. De club speelde slechts een seizoen niet in de Bundesliga.

De 27-jarige Klaassen is bezig met zijn tweede seizoen bij Werder, dat hem van Everton overnam. Hij wordt veelvuldig in verband gebracht met een terugkeer naar Ajax, als Donny van de Beek vertrekt. Klaassen wil niet op die geruchten reageren. Hij concentreert zich liever volledig op de strijd tegen degradatie van Werder Bremen.

Meer uit Voetbal

Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

10 minuten geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

30 minuten geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

2 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

13 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

14 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

16 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

17 uur geleden