Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Klaassen geeft Werder Bremen hoop op lijfsbehoud

Middenvelder Klaassen geeft Werder Bremen hoop op lijfsbehoud

PADERBORN (ANP/DPA) - Davy Klaassen heeft zijn club Werder Bremen weer hoop gegeven op een langer verblijf in de Bundesliga. De middenvelder had met twee doelpunten een groot aandeel in de uitzege op hekkensluiter Paderborn: 1-5.

"Het zag er misschien makkelijk uit", reageerde Klaassen. "Maar het was heel hard werken. Het belangrijkste is dat we eindelijk een keer onze kansen hebben gegrepen. Dat geeft hoop voor de komende duels."

Werder is nog steeds de nummer voorlaatst van de Bundesliga, maar staat inmiddels in punten gelijk met nummer 16 Fortuna Düsseldorf. De nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks naar de tweede Bundesliga. De nummer 16 mag na het reguliere seizoen nog duels om promotie en degradatie spelen.

Werder Bremen sluit de reguliere competitie af met wedstrijden tegen Bayern München, Mainz en Köln. De club speelde slechts een seizoen niet in de Bundesliga.

De 27-jarige Klaassen is bezig met zijn tweede seizoen bij Werder, dat hem van Everton overnam. Hij wordt veelvuldig in verband gebracht met een terugkeer naar Ajax, als Donny van de Beek vertrekt. Klaassen wil niet op die geruchten reageren. Hij concentreert zich liever volledig op de strijd tegen degradatie van Werder Bremen.

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

3 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

9 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

11 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

12 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

13 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

21 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

21 uur geleden