Middenvelder Hendrix (ex-PSV) op weg naar Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Jorrit Hendrix is dicht bij een overgang naar Feyenoord. De voormalige PSV-speler ondergaat op korte termijn een medische keuring. Daarna kan de Rotterdamse club de huurovereenkomst met Spartak Moskou ondertekenen.
Hendrix (26) kwam dit seizoen in de Russische competitie in acht duels in actie. De eenmalige international verruilde een jaar geleden PSV voor Spartak Moskou, dat vorig jaar zomer ook al Guus Til verhuurde aan Feyenoord.
Met Hendrix krijgt trainer Arne Slot van Feyenoord alsnog de versterking op het middenveld die hij wenste. Eerdere pogingen van de Rotterdamse club om deze winter Joey Veerman (naar PSV) of Riechedly Bazoer (Vitesse) naar De Kuip te halen, liepen op niets uit.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
8 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
8 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
10 uur geleden