Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Gravenberch langer bij Ajax

Middenvelder Gravenberch langer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ryan Gravenberch heeft zijn toekomst aan Ajax verbonden. Het talent heeft overeenstemming bereikt over een nieuw driejarig contract, dat in de zomer van 2023 afloopt. De oude verbintenis van de 18-jarige Amsterdammer liep aan het einde van het volgende seizoen af.

Gravenberch speelt al tien jaar voor Ajax. Hij debuteerde op 16-jarige leeftijd in het eerste elftal tijdens een uitwedstrijd tegen PSV. De middenvelder werd toen de jongste debutant ooit bij de Amsterdammers.

Inmiddels heeft de jeugdinternational veertien duels in het eerste elftal van de recordkampioen van Nederland gespeeld. Gravenberch scoorde driemaal voor het elftal van trainer Erik ten Hag.

Gravenberch onderhandelde bijna een jaar over zijn nieuwe verbintenis. Tijdens die periode las de middenvelder in de media dat hij zou zijn aangeboden bij andere clubs. "Ik dacht: waar zijn jullie mee bezig? Ik voetbal al tien jaar bij Ajax, vanaf de F-jes. Dan ga je Ajax nu toch niet verlaten? Daar heb ik nooit aan gedacht. Ik wil hier slagen. Ik wil met de kampioensschaal op het Museumplein staan."

Gravenberch weet dat hij beter kan dan wat de fans tot nu toe van hem hebben gezien. "Ik moet zorgen dat ik bij de beste spelers hoor. Dan stelt de trainer me wel op", zegt hij. "Maar ik moet vooral mezelf zijn. Ik heb te veel naar andere mensen geluisterd. Iemand zei dit, iemand zei dat. Wat ik beter moet doen op het veld en zo. Ik ben daar helemaal klaar mee. Ik moet luisteren naar mezelf en weet wat ik kan en moet doen."

Meer uit Voetbal

Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

6 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

11 uur geleden
Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

13 uur geleden
FIFA-voorzitter beschuldigt WK-critici in brief van haatzaaien

ZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.

15 uur geleden
FC Utrecht raakt aanvaller Rodríguez kwijt aan Deportivo Alavés

UTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.

15 uur geleden
Sloveense scheidsrechter WK-finale beëindigt loopbaan

MARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.

16 uur geleden
Doelman Courtois juicht komst Van Bommel als bondscoach toe

BRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.

1 dag geleden