Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder El Messaoudi tekent voor een jaar bij FC Emmen

Middenvelder El Messaoudi tekent voor een jaar bij FC Emmen

EMMEN (ANP) - Middenvelder Ahmed El Messaoudi gaat bij FC Emmen voetballen. De 27-jarige El Messaoudi, die overkomt van Gaziantep FK uit Turkije, heeft een contract voor één seizoen getekend bij de Drentse club, met een optie op een tweede seizoen.

De Marokkaanse Belg maakte in 2013 zijn debuut in het Belgische betaald voetbal bij Lierse SK. In het seizoen 2018-2019 kwam El Messaoudi op huurbasis uit voor Fortuna Sittard, waarna hij een transfer naar FC Groningen maakte. In totaal maakte hij in 51 duels in de Eredivisie tien doelpunten voor de Groningse club. Het afgelopen seizoen speelde de middenvelder in Turkije.

"Met Ahmed voegen we een veelzijdige middenvelder toe aan de selectie", zegt voorzitter Ronald Lubbers van FC Emmen. "Hij kan op alle posities op het middenveld uit de voeten en past bij onze manier van spelen."

FC Emmen werd afgelopen seizoen kampioen in de Keuken Kampioen Divisie en promoveerde zodoende naar de Eredivisie. Na vier wedstrijden heeft de ploeg 4 punten en staat op de dertiende plek.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

6 minuten geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

58 minuten geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

1 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

1 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

2 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

4 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

5 uur geleden