
Middenvelder El Messaoudi tekent voor een jaar bij FC Emmen
EMMEN (ANP) - Middenvelder Ahmed El Messaoudi gaat bij FC Emmen voetballen. De 27-jarige El Messaoudi, die overkomt van Gaziantep FK uit Turkije, heeft een contract voor één seizoen getekend bij de Drentse club, met een optie op een tweede seizoen.
De Marokkaanse Belg maakte in 2013 zijn debuut in het Belgische betaald voetbal bij Lierse SK. In het seizoen 2018-2019 kwam El Messaoudi op huurbasis uit voor Fortuna Sittard, waarna hij een transfer naar FC Groningen maakte. In totaal maakte hij in 51 duels in de Eredivisie tien doelpunten voor de Groningse club. Het afgelopen seizoen speelde de middenvelder in Turkije.
"Met Ahmed voegen we een veelzijdige middenvelder toe aan de selectie", zegt voorzitter Ronald Lubbers van FC Emmen. "Hij kan op alle posities op het middenveld uit de voeten en past bij onze manier van spelen."
FC Emmen werd afgelopen seizoen kampioen in de Keuken Kampioen Divisie en promoveerde zodoende naar de Eredivisie. Na vier wedstrijden heeft de ploeg 4 punten en staat op de dertiende plek.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger van Jong Oranje heeft AZ-verdediger Wouter Goes toegevoegd aan de selectie voor het Europees kampioenschap in Slowakije van volgende maand. De 20-jarige Amsterdammer vervangt de niet fitte Youri Baas van Ajax.
34 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - John Heitinga en Marcel Keizer krijgen een herkansing bij Ajax. Beide trainers zetten hun handtekening onder een contract zodra alle mondelinge afspraken op papier zijn gezet, aldus bronnen rond Ajax. Volgens De Telegraaf ondertekenen ze een tweejarige verbintenis.
1 uur geledenROME (ANP/AFP) - Marco Baroni is opgestapt als coach van Lazio. Sportdirecteur Angelo Fabiani meldde dat de 61-jarige trainer om persoonlijke redenen besloot te vertrekken.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de transfer van Liverpool-verdediger Trent Alexander-Arnold officieel bekendgemaakt. De 26-jarige Engelse international tekent een contract tot de zomer van 2031 bij de nummer 2 van Spanje.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 57-jarige Italiaan is de opvolger van Sérgio Conceição, die donderdag werd ontslagen. Allegri was eerder tussen 2010 en 2014 ook al coach in Milaan.
3 uur geledenBREDA (ANP) - De Belgische verdediger Jan Van den Bergh van NAC Breda heeft overeenstemming bereikt voor een transfer naar Júbilo Iwata, dat uitkomt op het tweede niveau in Japan. De 30-jarige aanvoerder, die nog tot de zomer van 2026 onder contract stond, had bij de nummer 15 van de Eredivisie het verzoek ingediend om naar Japan te mogen vertrekken.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger van Jong Oranje heeft alsnog Luciano Valente van FC Groningen opgenomen in de selectie voor het Europees kampioenschap in Slowakije van volgende maand. De 21-jarige middenvelder vervangt Dirk Proper van NEC, die afhaakte vanwege een hoofdblessure.
6 uur geleden