Middenvelder El Messaoudi tekent voor een jaar bij FC Emmen
EMMEN (ANP) - Middenvelder Ahmed El Messaoudi gaat bij FC Emmen voetballen. De 27-jarige El Messaoudi, die overkomt van Gaziantep FK uit Turkije, heeft een contract voor één seizoen getekend bij de Drentse club, met een optie op een tweede seizoen.
De Marokkaanse Belg maakte in 2013 zijn debuut in het Belgische betaald voetbal bij Lierse SK. In het seizoen 2018-2019 kwam El Messaoudi op huurbasis uit voor Fortuna Sittard, waarna hij een transfer naar FC Groningen maakte. In totaal maakte hij in 51 duels in de Eredivisie tien doelpunten voor de Groningse club. Het afgelopen seizoen speelde de middenvelder in Turkije.
"Met Ahmed voegen we een veelzijdige middenvelder toe aan de selectie", zegt voorzitter Ronald Lubbers van FC Emmen. "Hij kan op alle posities op het middenveld uit de voeten en past bij onze manier van spelen."
FC Emmen werd afgelopen seizoen kampioen in de Keuken Kampioen Divisie en promoveerde zodoende naar de Eredivisie. Na vier wedstrijden heeft de ploeg 4 punten en staat op de dertiende plek.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
5 minuten geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
2 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
3 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
8 uur geleden