Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder De Wit na maanden afwezigheid terug in selectie AZ

Middenvelder De Wit na maanden afwezigheid terug in selectie AZ

ALKMAAR (ANP) - Dani de Wit keert zondag voor de competitiewedstrijd tegen FC Emmen terug in de selectie van AZ. De middenvelder stond sinds eind januari aan de kant met een voetblessure. AZ dacht De Wit eerst een aantal weken te moeten missen, maar de blessure bleek ernstiger dan verwacht.

"Back tomorrow", schrijft de 25-jarige De Wit op Instagram. De oud-Ajacied is een vaste waarde in het elftal van trainer Pascal Jansen. In vijftien competitiewedstrijden scoorde De Wit dit seizoen vijf keer.

De terugkeer van De Wit is een grote meevaller voor AZ. De Alkmaarders spelen donderdag de tweede wedstrijd tegen West Ham United in de halve finales van de Conference League. AZ verloor de eerste ontmoeting donderdag in Londen met 2-1.

Derde plaats

Naast De Wit miste Jansen met Jesper Karlsson, Milos Kerkez en Bruno Martins Indi nog drie basisspelers in Londen. Kerkez keert nu weer terug van een schorsing en Jansen heeft de hoop op een rentree dit seizoen van Karlsson ook nog niet opgegeven.

AZ strijdt in de laatste drie speelronden in de Eredivisie met Ajax om de derde plaats. Ajax heeft 2 punten meer.

Meer uit Voetbal

Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

1 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

4 uur geleden
Frankrijk met 'grote vier' in aanval op WK tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.

4 uur geleden
Ounahi helpt Marokko met twee doelpunten naar kwartfinales WK

HOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.

5 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en Brouwer naar finale in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.

5 uur geleden
Ajax verliest eerste oefenduel onder Míchel van Panathinaikos

ERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.

5 uur geleden
Feyenoord verslaat FC Dordrecht in eerste duel Van Bronckhorst

DORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.

9 uur geleden