Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder De Jong valt geblesseerd uit bij FC Barcelona

Middenvelder De Jong valt geblesseerd uit bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is geblesseerd uitgevallen bij FC Barcelona. De middenvelder liet zich in de 36e minuut van het thuisduel met RC Celta uit Vigo vervangen. De Jong heeft volgens zijn club zijn rechter enkel verstuikt.

Barcelona kan nog niet vertellen hoe lang De Jong is uitgeschakeld. Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal zal met enige spanning een volgende medische update afwachten. Hij kan zijn belangrijke middenvelder goed gebruiken in de interlands van volgende maand met Frankrijk en Griekenland in de EK-kwalificatie. Verschillende Spaanse media vermoeden dat De Jong pas in november zijn rentree kan maken.

Eerder op zaterdag raakte Matthijs de Ligt geblesseerd bij Bayern München. Een MRI-scan moet de ernst van zijn knieblessure uitwijzen.

Meer uit Voetbal

Beerensteyn scoort voor winnend Wolfsburg in Champions League

OSLO (ANP) - Oranje-international Lineth Beerensteyn heeft haar eerste doelpunt van dit Champions League-seizoen gemaakt. De aanvalster van VfL Wolfsburg maakte de openingstreffer in het uitduel met het Noorse Vålerenga, dat lang op weg leek naar een verrassend punt. Middenveldster Janina Minge bezorgde de Duitse topclub in de slotseconden vanaf de strafschopstip echter alsnog de overwinning: 1-2.

1 uur geleden
Bondscoach Tsjechië ontslagen na nederlaag tegen de Faeröer

PRAAG (ANP/DPA) - Ivan Hasek is ontslagen als bondscoach van Tsjechië. Dat maakte de voetbalbond van het land woensdag bekend. De 62-jarige Tsjech begon in januari 2024 aan zijn tweede periode als bondscoach. Er is nog geen opvolger aangesteld.

7 uur geleden
De Jong verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2029

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn contract bij FC Barcelona verlengd tot medio 2029. Dat meldt de Catalaanse club woensdag op de website. Het vorige contract van De Jong zou volgend jaar zomer aflopen.

7 uur geleden
KNVB ziet afname grootschalige incidenten en stadionverboden

ZEIST (ANP) - Het aantal grootschalige incidenten in het Nederlandse betaald voetbal is in het afgelopen seizoen afgenomen. Ook lag het aantal stadionverboden tijdens het seizoen 2024/2025 lager dan een jaar eerder. Dat blijkt uit cijfers van de jaarlijkse Veiligheidsmonitor van de KNVB.

12 uur geleden
Curaçao speelt gelijk tegen Trinidad en Tobago in WK-kwalificatie

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft een belangrijk punt gepakt op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat speelde op woensdagochtend (Nederlandse tijd) in Willemstad met 1-1 gelijk tegen Trinidad en Tobago. Curaçao heeft kwalificatie in Groep B nog in eigen hand.

18 uur geleden
Engeland stelt WK-ticket veilig met ruime overwinning bij Letland

RIGA (ANP) - Engeland heeft zich geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel kan na een zege van 5-0 bij Letland de eerste plaats in groep K niet meer ontgaan.

23 uur geleden
Qatar na zege op Verenigde Arabische Emiraten naar WK

DOHA (ANP) - Qatar doet volgend jaar zomer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Julen Lopetegui moest winnen van de Verenigde Arabische Emiraten en slaagde daarin: 2-1.

1 dag geleden