Middenvelder De Jong valt geblesseerd uit bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is geblesseerd uitgevallen bij FC Barcelona. De middenvelder liet zich in de 36e minuut van het thuisduel met RC Celta uit Vigo vervangen. De Jong heeft volgens zijn club zijn rechter enkel verstuikt.
Barcelona kan nog niet vertellen hoe lang De Jong is uitgeschakeld. Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal zal met enige spanning een volgende medische update afwachten. Hij kan zijn belangrijke middenvelder goed gebruiken in de interlands van volgende maand met Frankrijk en Griekenland in de EK-kwalificatie. Verschillende Spaanse media vermoeden dat De Jong pas in november zijn rentree kan maken.
Eerder op zaterdag raakte Matthijs de Ligt geblesseerd bij Bayern München. Een MRI-scan moet de ernst van zijn knieblessure uitwijzen.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
1 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
20 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
22 uur geleden