Middenvelder De Jong valt geblesseerd uit bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is geblesseerd uitgevallen bij FC Barcelona. De middenvelder liet zich in de 36e minuut van het thuisduel met RC Celta uit Vigo vervangen. De Jong heeft volgens zijn club zijn rechter enkel verstuikt.
Barcelona kan nog niet vertellen hoe lang De Jong is uitgeschakeld. Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal zal met enige spanning een volgende medische update afwachten. Hij kan zijn belangrijke middenvelder goed gebruiken in de interlands van volgende maand met Frankrijk en Griekenland in de EK-kwalificatie. Verschillende Spaanse media vermoeden dat De Jong pas in november zijn rentree kan maken.
Eerder op zaterdag raakte Matthijs de Ligt geblesseerd bij Bayern München. Een MRI-scan moet de ernst van zijn knieblessure uitwijzen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
5 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
6 uur geleden