Middenvelder De Jong valt geblesseerd uit bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is geblesseerd uitgevallen bij FC Barcelona. De middenvelder liet zich in de 36e minuut van het thuisduel met RC Celta uit Vigo vervangen. De Jong heeft volgens zijn club zijn rechter enkel verstuikt.
Barcelona kan nog niet vertellen hoe lang De Jong is uitgeschakeld. Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal zal met enige spanning een volgende medische update afwachten. Hij kan zijn belangrijke middenvelder goed gebruiken in de interlands van volgende maand met Frankrijk en Griekenland in de EK-kwalificatie. Verschillende Spaanse media vermoeden dat De Jong pas in november zijn rentree kan maken.
Eerder op zaterdag raakte Matthijs de Ligt geblesseerd bij Bayern München. Een MRI-scan moet de ernst van zijn knieblessure uitwijzen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
7 uur geleden