Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Bruijn van Heerenveen naar NEC

Middenvelder Bruijn van Heerenveen naar NEC

NIJMEGEN (ANP) - Jordy Bruijn zet zijn voetballoopbaan voort bij NEC. De Nijmeegse eerstedivisionist huurde de 23-jarige middenvelder eerder al voor een half jaar in het seizoen 2018-2019 van sc Heerenveen en neemt hem nu definitief over, melden beide clubs zaterdag. Bruijn tekent in Nijmegen een contract voor drie jaar.

Bruijn verruilde in de zomer van 2016 Ajax voor Heerenveen. Via de beloften maakte hij op 20 januari 2018 zijn debuut in de eredivisie. In totaal kwam Bruijn tot 33 officiële optredens voor sc Heerenveen waarin hij twee goals en twee assists op zijn naam kreeg.

Bij NEC speelde hij eerder zestien competitieduels in de Keuken Kampioen Divisie waarin hij twee keer scoorde. "Ik ben blij om weer terug te zijn bij NEC", laat Bruijn weten. "De komende jaren gaan we er alles aan doen om beter te worden en de club terug te brengen naar waar het hoort, de eredivisie."

Meer uit Voetbal

Bij Feyenoord mislukte Larin bezorgt Canada eerste punt op WK

TORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).

48 minuten geleden
Brazilië zonder Neymar in eerste WK-wedstrijd tegen Marokko

EAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.

1 uur geleden
Gastland Canada opent WK met gelijkspel tegen Bosnië

TORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.

1 uur geleden
Trump wenst Amerikaanse voetballers telefonisch succes

LOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.

2 uur geleden
FC Volendam stelt Van de Looi aan als hoofdtrainer

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.

2 uur geleden
Canada weigert visum Partey: Ghanees mist eerste WK-wedstrijd

TORONTO (ANP) - Middenvelder Thomas Partey kan niet met Ghana meespelen in de eerste groepswedstrijd van het WK. Canada heeft hem de toegang tot het land geweigerd. Wereldvoetbalbond FIFA bevestigt aan persbureau Reuters dat Partey geen visum heeft gekregen.

4 uur geleden
'Wij houden van Oranje' goaltune van Nederlands elftal op het WK

KANSAS CITY (ANP) - Het nummer 'Wij houden van Oranje' van André Hazes schalt door de speakers van het stadion als het Nederlands elftal een doelpunt op het WK heeft gemaakt. De KNVB heeft het liedje als 'goaltune' op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verkozen.

4 uur geleden