Middenvelder Álvarez ondertekent nieuw contract bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Middenvelder Edson Álvarez (24) heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract bij Ajax. De Mexicaanse international verbond zich tot medio 2025 aan de landskampioen. Zijn oude contract liep af in de zomer van 2024.
Álvarez arriveerde medio 2019 bij Ajax. Hij was afkomstig van het Mexicaanse Club América. Zijn afkoopsom bedroeg destijds circa 15 miljoen euro.
Na wat aanpassingsproblemen is Álvarez inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde in het succesvolle elftal van trainer Erik ten Hag. Stade Rennes toonde eerder dit jaar nog interesse in de Mexicaan. De Franse club had zo'n 20 miljoen euro over voor hem, maar voor directeur voetbalzaken Marc Overmars was een vertrek van Álvarez onbespreekbaar.
Álvarez speelde tot dusver 73 officiële wedstrijden in het eerste elftal van Ajax en maakte daarin zes doelpunten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
6 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
7 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
7 uur geleden