Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Middenvelder Álvarez ondertekent nieuw contract bij Ajax

Middenvelder Álvarez ondertekent nieuw contract bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Middenvelder Edson Álvarez (24) heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract bij Ajax. De Mexicaanse international verbond zich tot medio 2025 aan de landskampioen. Zijn oude contract liep af in de zomer van 2024.

Álvarez arriveerde medio 2019 bij Ajax. Hij was afkomstig van het Mexicaanse Club América. Zijn afkoopsom bedroeg destijds circa 15 miljoen euro.

Na wat aanpassingsproblemen is Álvarez inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde in het succesvolle elftal van trainer Erik ten Hag. Stade Rennes toonde eerder dit jaar nog interesse in de Mexicaan. De Franse club had zo'n 20 miljoen euro over voor hem, maar voor directeur voetbalzaken Marc Overmars was een vertrek van Álvarez onbespreekbaar.

Álvarez speelde tot dusver 73 officiële wedstrijden in het eerste elftal van Ajax en maakte daarin zes doelpunten.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

5 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

9 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

9 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

12 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

12 uur geleden