Middelkoop en Haase winnen in dubbelspel Ahoy van titelhouders
ROTTERDAM (ANP) - Matwé Middelkoop en Robin Haase hebben in de openingsronde van het dubbelspeltoernooi van het ABN AMRO World Tennis Tournament titelhouders Mate Pavic en Nikola Mektic uit Kroatië uitgeschakeld. Het Nederlandse duo won met 7-6 (7) 7-5.
Pavic en Mektic zijn de twee beste dubbelspelers van dit moment. Ze pakten vorig jaar de dubbeltitel op Wimbledon. Op het ABN AMRO-toernooi waren ze in 2021 in de finale te sterk voor de Duitser Kevin Krawietz en Horia Tecau uit Roemenië.
"We hebben heel goed gespeeld en winnen van de nummer 1 van de wereld, dat is gewoon geweldig. Vorig jaar hebben zij bijna alles gewonnen", aldus Haase, die vorig jaar met Middelkoop nog verloor van Pavic en Mektic. "Vorig jaar speelden we niet eens zo slecht, maar voelde het toch alsof we vrij kansloos waren. We hadden nu een goed strijdplan."
Middelkoop en Haase zijn met een wildcard toegelaten tot het dubbelspeltoernooi. Ze vormden in het verleden een vast koppel samen en wonnen in 2018 drie dubbeltitels.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
23 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden