Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Microsoft heeft Pinterest benaderd voor overname'

'Microsoft heeft Pinterest benaderd voor overname'

NEW YORK (ANP) - Softwareconcern Microsoft heeft in de afgelopen maanden digitaal prikbord Pinterest benaderd voor een overname ter waarde van 51 miljard dollar. Dat zeggen bronnen tegen zakenkrant Financial Times.

Volgens de ingewijden worden momenteel geen actieve overnamegesprekken gevoerd tussen de bedrijven. Het aandeel Pinterest, dat in april 2019 naar de beurs in New York ging, is tijdens de coronapandemie met meer dan 600 procent gestegen, geholpen door meer gebruikers en hogere inkomsten uit advertenties. In het verleden heeft Pinterest aangegeven graag een zelfstandig bedrijf te willen blijven.

Met een prijs van 51 miljard dollar zou het de grootste overname ooit zijn voor Microsoft. Het Amerikaanse bedrijf heeft de afgelopen jaren al meerdere grote overnames gedaan. In 2016 nam Microsoft nog de zakelijke netwerksite LinkedIn over voor 26 miljard dollar.

Meer uit Financieel

Basic-Fit getroffen door grote hack, veel klantgegevens gelekt

HOOFDDORP (ANP) - Fitnessketen Basic-Fit is getroffen door een grote hack. In meerdere landen zijn de gegevens van leden gelekt die bij de keten sporten. In Nederland betreft het volgens Basic-Fit data van ongeveer 200.000 mensen.

7 minuten geleden
Honderden vluchten geschrapt door tweedaagse staking Lufthansa

FRANKFURT (ANP/DPA) - Door een tweedaagse pilotenstaking bij de Duitse luchtvaartmaatschappij Lufthansa zijn in Duitsland honderden vluchten geschrapt. Ook de Lufthansa-vluchten die maandag en dinsdag zouden vertrekken vanaf Schiphol zijn volgens de website van Schiphol bijna allemaal geannuleerd.

29 minuten geleden
Wachttijden voor WIA-keuring lopen verder op

AMSTERDAM (ANP) - De wachttijden voor een eerste keuring voor de arbeidsongeschiktheidsuitkering WIA zijn verder opgelopen. Dat bevestigt het UWV na berichtgeving van AD en EenVandaag. Het kan tot vijftien maanden duren, terwijl de termijn voor beoordeling zestien weken is.

30 minuten geleden
Ierse regering trekt extra geld uit voor verlaging brandstofprijs

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse regering trekt nog eens een half miljard euro uit om de belasting op brandstof verder te verlagen. Dat werd zondagavond bekendgemaakt. Daardoor kunnen de prijzen aan de pomp met 10 cent per liter omlaag.

1 uur geleden
Olieprijs weer boven 100 dollar na mislukte vredesbesprekingen

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De olieprijzen stegen maandag weer tot boven de 100 dollar per vat. De stijging volgde op het mislukken van de vredesbesprekingen tussen de Verenigde Staten en Iran in het Pakistaanse Islamabad, afgelopen weekend. Het stuklopen van de gesprekken brengt het fragiele staakt-het-vuren, dat vorige week voor een periode van twee weken werd ingesteld, in gevaar.

1 uur geleden
Aantal faillissementen stijgt met 12 procent in maart

DEN HAAG (ANP) - Het aantal faillissementen is in maart op jaarbasis toegenomen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). In totaal gingen vorige maand 301 bedrijven failliet. Dat zijn 32 faillissementen meer dan in dezelfde maand een jaar eerder, een stijging van 12 procent. Ten opzichte van februari daalde het aantal faillissementen wel, met 3 procent.

2 uur geleden
Nederlandse export van goederen stijgt in februari

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse goederenexport is in februari verder gestegen. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) werden vooral meer machines, delfstoffen en transportmiddelen uitgevoerd. De uitvoer van voedings- en genotmiddelen was echter lager. De exportgroei kwam uit op 1,6 procent.

2 uur geleden