Mick Schumacher volgend jaar reservecoureur bij Mercedes
BRACKLEY (ANP) - Mick Schumacher komt volgend jaar als reservecoureur uit voor Mercedes. De zoon van Formule 1-grootheid Michael Schumacher geldt komend seizoen als back-up voor Lewis Hamilton en George Russell.
"Mick is een getalenteerde, jonge coureur en we zijn verheugd hem bij het team te halen", aldus teambaas Toto Wolff. "Hij is een harde werker, heeft een rustige aanpak en is nog steeds hongerig om te leren en te verbeteren als coureur. Dat zijn allemaal belangrijke eigenschappen en we zijn verheugd dat hij ons helpt de auto te ontwikkelen. We weten ook dat hij met twee jaar ervaring in de Formule 1 klaar is om op korte termijn in de auto te stappen om Lewis of George te vervangen, mocht dat nodig zijn."
De 23-jarige Schumacher stond de afgelopen jaren onder contract bij het team van Haas.
De dertig jaar oudere Michael Schumacher kwam van 2010 tot en met 2012 ook uit voor Mercedes. Hij beleefde zijn grootste successen bij Ferrari.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Noorse handbalsters zijn voor de vijfde keer wereldkampioen geworden. De Scandinavische ploeg won in een volgepakt Ahoy in Rotterdam de finale van Duitsland met 23-20. De wedstrijd ging gelijk op en was spannend tot de slotfase, toen Noorwegen dankzij twee treffers van Malin Aune drie doelpunten voorsprong nam. Henny Reistad was de Noorse troef in de tweede helft met vijf treffers.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Sjinkie Knegt beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB in een persbericht. De 36-jarige Knegt heeft al langere tijd last van een bilblessure en plaatsing voor de komende Olympische Spelen in Milaan zit er daardoor niet in.
1 dag geleden