Mick Schumacher volgend jaar reservecoureur bij Mercedes
BRACKLEY (ANP) - Mick Schumacher komt volgend jaar als reservecoureur uit voor Mercedes. De zoon van Formule 1-grootheid Michael Schumacher geldt komend seizoen als back-up voor Lewis Hamilton en George Russell.
"Mick is een getalenteerde, jonge coureur en we zijn verheugd hem bij het team te halen", aldus teambaas Toto Wolff. "Hij is een harde werker, heeft een rustige aanpak en is nog steeds hongerig om te leren en te verbeteren als coureur. Dat zijn allemaal belangrijke eigenschappen en we zijn verheugd dat hij ons helpt de auto te ontwikkelen. We weten ook dat hij met twee jaar ervaring in de Formule 1 klaar is om op korte termijn in de auto te stappen om Lewis of George te vervangen, mocht dat nodig zijn."
De 23-jarige Schumacher stond de afgelopen jaren onder contract bij het team van Haas.
De dertig jaar oudere Michael Schumacher kwam van 2010 tot en met 2012 ook uit voor Mercedes. Hij beleefde zijn grootste successen bij Ferrari.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.
10 uur geledenPIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.
14 uur geledenCHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.
14 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.
18 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.
21 uur geleden