Mexico wint in Copa América, maar verliest aanvoerder Álvarez
HOUSTON (ANP/AFP) - De nationale voetbalploeg van Mexico is het toernooi om de Copa América begonnen met een overwinning. Maar de vreugde over de 1-0-zege op Jamaica in Houston werd getemperd door het geblesseerd uitvallen van aanvoerder Edson Álvarez. De oud-speler van Ajax verliet al na een halfuur huilend het veld met vermoedelijk een hamstringblessure.
Mexico dankte de winst aan een doelpunt van verdediger Gerardo Arteaga in de 69e minuut. Kort ervoor was Feyenoorder Santiago Giménez gewisseld bij de Mexicanen, die in de 50e minuut een doelpunt van de Jamaicaan Michail Antonio na ingrijpen van de VAR afgekeurd zagen worden wegens buitenspel.
Mexico neemt het dinsdag op tegen Venezuela, dat in de eerste speelronde Ecuador met 2-1 versloeg. Ecuador-aanvoerder Enner Valencia kreeg al na 22 minuten rood na een onbesuisde actie. Desondanks kwam zijn ploeg kort voor rust aan de leiding via Jeremy Sarmiento. Venezuela draaide de stand na rust om dankzij doelpunten van Jhonder Cádiz en Eduard Bello.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
14 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
22 uur geleden