Mexico verliest punten en Álvarez in WK-kwalificatie
MEXICO-STAD (ANP) - Middenvelder Edson Álvarez van Ajax heeft een knieblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Mexico. De Ajacied moest zich in de rust van de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Costa Rica laten vervangen, nadat hij een tik op zijn knie had gekregen. Mexico slaagde er maar niet in om doelman Keylor Navas van Costa Rica te passeren en liet daardoor 2 punten liggen: 0-0. PSV'er Érick Gutiérrez bleef de hele wedstrijd op de bank.
De ploeg van bondscoach Gerardo Martino staat na tien wedstrijden op de derde plaats in de WK-kwalificatie met 18 punten, evenveel als de Verenigde Staten. De Amerikanen verloren met 2-0 bij Canada en zagen de achterstand op de koploper oplopen tot 4 punten. De nummers 1 tot en met 3 van de groep plaatsen zich rechtstreeks voor het WK van eind dit jaar in Qatar, de nummer 4 gaat de play-offs in.
Later deze week ontvangt Mexico ook nog Panama. Canada speelt woensdag uit tegen El Salvador, de Amerikanen ontvangen Honduras. Álvarez is als controlerende middenvelder een vaste waarde bij Ajax, dat de competitie zondag hervat met een thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft de finale bereikt van het WK darts in Londen. De 23-jarige darter uit het Gelderse Poederoijen versloeg in de halve finales in een uitbundig Alexandra Palace tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson met 6-3 in sets. Hij treft zaterdag in de eindstrijd de Engelse titelverdediger Luke Littler.
1 uur geledenSANKT MICHAEL (ANP/RTR) - De Oostenrijkse skiester Katharina Liensberger mist de Olympische Spelen in Milaan-Cortina door een zware knieblessure. De 28-jarige slalomspecialiste liep onder meer een gescheurde meniscus op door een crash bij een training in Sankt Michael.
5 uur geledenWINTERBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos blijft op zoek naar haar beste vorm op weg naar de Winterspelen van volgende maand in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De winnares van olympisch brons op de Spelen van Beijing eindigde als 24e op de wereldbekerwedstrijd in Winterberg.
8 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisster Venus Williams krijgt een wildcard voor de Australian Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi bekend.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft voor het eerst in zijn carrière de halve finale van het WK darts bereikt. De 23-jarige Nederlander versloeg in Alexandra Palace in Londen de als tweede geplaatste Engelsman Luke Humphries met 5-1 in sets.
1 dag geledenGARMISCH-PARTENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Sloveense schansspringer Domen Prevc heeft met overmacht het traditionele nieuwjaarsspringen in Garmisch-Partenkirchen gewonnen. Prevc noteerde vanaf de grote schans afstanden van 143 en 141 meter en was daarmee de beste. De Sloveen won ook al de wedstrijd van de Vierschansentournee in Oberstdorf en leidt het klassement na twee van de vier wedstrijden.
1 dag geledenBAAL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn zevende zege in zeven veldritten binnen. De wereldkampioen was op nieuwjaarsdag ook verreweg de sterkste in de Grote Prijs Sven Nys in het Vlaamse Baal. Eerder won de Nederlander in Loenhout, Gavere, Hofstade, Namen, Antwerpen en Koksijde.
1 dag geleden