Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mexico verliest punten en Álvarez in WK-kwalificatie

Mexico verliest punten en Álvarez in WK-kwalificatie

MEXICO-STAD (ANP) - Middenvelder Edson Álvarez van Ajax heeft een knieblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Mexico. De Ajacied moest zich in de rust van de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Costa Rica laten vervangen, nadat hij een tik op zijn knie had gekregen. Mexico slaagde er maar niet in om doelman Keylor Navas van Costa Rica te passeren en liet daardoor 2 punten liggen: 0-0. PSV'er Érick Gutiérrez bleef de hele wedstrijd op de bank.

De ploeg van bondscoach Gerardo Martino staat na tien wedstrijden op de derde plaats in de WK-kwalificatie met 18 punten, evenveel als de Verenigde Staten. De Amerikanen verloren met 2-0 bij Canada en zagen de achterstand op de koploper oplopen tot 4 punten. De nummers 1 tot en met 3 van de groep plaatsen zich rechtstreeks voor het WK van eind dit jaar in Qatar, de nummer 4 gaat de play-offs in.

Later deze week ontvangt Mexico ook nog Panama. Canada speelt woensdag uit tegen El Salvador, de Amerikanen ontvangen Honduras. Álvarez is als controlerende middenvelder een vaste waarde bij Ajax, dat de competitie zondag hervat met een thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo.

Meer uit Sport

Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 uur geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

13 uur geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

17 uur geleden
Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

22 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

1 dag geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

1 dag geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

1 dag geleden