Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mexico ondanks eigen doelpunt Álvarez door in Nations League

Mexico ondanks eigen doelpunt Álvarez door in Nations League

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse voetballers hebben ondanks een eigen doelpunt van Ajax-middenvelder Edson Álvarez de halve finales van de Concacaf Nations League bereikt. Een gelijkspel tegen Jamaica (2-2) volstond voor de ploeg van de nieuwe bondscoach Diego Cocca om eerste te worden in de poule. Mexico bleef Jamaica 2 punten voor.

Álvarez zorgde na ruim een half uur spelen in het Aztekenstadion in Mexico-Stad onbedoeld voor de 1-2. Een hoekschop van Jamaica werd onderweg licht geschampt, waarna de Ajacied de bal met zijn knie in het doel werkte. Oud-PSV'er Hirving Lozano maakte vlak voor rust uit een strafschop weer gelijk.

Met Álvarez en verdediger Jorge Sánchez stonden twee spelers van Ajax in de basis. Érick Gutiérrez (PSV) en Santiago Giménez (Feyenoord) bleven op de bank. Zij speelden donderdagavond wel tegen Suriname. Giménez miste toen een strafschop, maar desondanks won Mexico in Paramaribo met 2-0.

De zogeheten Final Four van de Nations League in de Concacaf-zone wordt in juni gehouden in de Amerikaanse stad Las Vegas.

Meer uit Voetbal

Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

48 minuten geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

1 uur geleden
RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

18 uur geleden
Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

21 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

22 uur geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

1 dag geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

1 dag geleden