Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mexico ondanks eigen doelpunt Álvarez door in Nations League

Mexico ondanks eigen doelpunt Álvarez door in Nations League

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse voetballers hebben ondanks een eigen doelpunt van Ajax-middenvelder Edson Álvarez de halve finales van de Concacaf Nations League bereikt. Een gelijkspel tegen Jamaica (2-2) volstond voor de ploeg van de nieuwe bondscoach Diego Cocca om eerste te worden in de poule. Mexico bleef Jamaica 2 punten voor.

Álvarez zorgde na ruim een half uur spelen in het Aztekenstadion in Mexico-Stad onbedoeld voor de 1-2. Een hoekschop van Jamaica werd onderweg licht geschampt, waarna de Ajacied de bal met zijn knie in het doel werkte. Oud-PSV'er Hirving Lozano maakte vlak voor rust uit een strafschop weer gelijk.

Met Álvarez en verdediger Jorge Sánchez stonden twee spelers van Ajax in de basis. Érick Gutiérrez (PSV) en Santiago Giménez (Feyenoord) bleven op de bank. Zij speelden donderdagavond wel tegen Suriname. Giménez miste toen een strafschop, maar desondanks won Mexico in Paramaribo met 2-0.

De zogeheten Final Four van de Nations League in de Concacaf-zone wordt in juni gehouden in de Amerikaanse stad Las Vegas.

Meer uit Voetbal

Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

4 minuten geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

12 minuten geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

1 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

3 uur geleden
Bayern München officieus kampioen na nederlaag Dortmund

SINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.

5 uur geleden
Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

1 dag geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

1 dag geleden