Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mexicaanse telecommagnaat Carlos Slim heeft ziekenhuis verlaten

Mexicaanse telecommagnaat Carlos Slim heeft ziekenhuis verlaten

MEXICO-STAD (ANP) - De 81-jarige Mexicaanse telecommagnaat Carlos Slim, die met een coronabesmetting was opgenomen, heeft het ziekenhuis verlaten en is weer thuis. Dat heeft een bron dichtbij de familie zaterdag gemeld. Slim "is sinds 28 januari weer thuis en zijn gezondheidstoestand is zeer goed", aldus de bron.

Via zijn stichting neemt de miljardair deel aan de financiering van het coronavaccin dat is ontwikkeld door AstraZeneca en de universiteit van Oxford.

Slim is de rijkste man van Latijns-Amerika, met een fortuin dat geraamd wordt op 58,5 miljard dollar (pakweg 48,2 miljard euro). Volgens het magazine Forbes staat hij daarmee op de 21ste plaats van rijkste mensen ter wereld.

Meer uit Buitenland

EU-buitenlandchef roept op tot de-escalatie na aanval VS op Iran

BRUSSEL (ANP) - EU-buitenlandchef Kaja Kallas roept alle betrokken partijen op terug te gaan naar de onderhandelingstafel om verdere escalatie te voorkomen, schrijft ze op X na de aanval van de Verenigde Staten op Irans nucleaire installaties. Ze herhaalt dat "Iran geen kernwapens mag ontwikkelen, aangezien dit een bedreiging zou zijn voor internationale veiligheid".

30 minuten geleden
Saudi-Arabië roept op tot politieke uitweg voor crisis Iran

RIYAD (ANP/RTR) - Saudi-Arabië roept de internationale gemeenschap op om zich "dubbel zo hard" in te spannen om een politieke oplossing te vinden voor de crisis in Iran. Het land volgt de situatie met "grote bezorgdheid", staat in een verklaring van het ministerie van Buitenlandse Zaken op X.

1 uur geleden
Gewonden in Israël na nieuwe Iraanse aanvallen

TEL AVIV (ANP) - De Israëlische hulpdiensten hebben melding gemaakt van zeker zestien gewonden na nieuwe Iraanse raketaanvallen. De meeste slachtoffers raakten lichtgewond, bericht nieuwssite Times of Israel.

1 uur geleden
NAVO 'volgt nauwlettend' wat er na aanvallen VS op Iran gebeurt

BRUSSEL (ANP/RTR) - De NAVO "volgt natuurlijk nauwlettend" wat er in en rond Iran gebeurt nu de Verenigde Staten dat land hebben aangevallen, zegt een bron bij de alliantie. In buurland Irak zijn NAVO-troepen gelegerd, tot voor kort Nederlandse. Die hebben door de vijandelijkheden van de afgelopen weken het land nog niet kunnen verlaten.

1 uur geleden
Israël zegt weer militaire doelen in Iran te hebben aangevallen

TEL AVIV (ANP/AFP) - De Israëlische krijgsmacht (IDF) zegt een nieuwe reeks aanvallen uit te voeren op Iran. Het zou gaan om aanvallen op militaire doelen in het westen van het land, waaronder raketlanceerinstallaties en manschappen.

1 uur geleden
Media Israël melden nieuwe Iraanse raketaanval

TEHERAN (ANP) - Iran heeft opnieuw een raketaanval uitgevoerd op Israël. Het heeft daarbij twintig tot dertig raketten afgevuurd, bericht nieuwssite Times of Israel nadat de Verenigde Staten Iraanse nucleaire installaties hadden aangevallen.

2 uur geleden
Iran stopt nucleaire activiteiten niet ondanks aanvallen VS

TEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraans Atoomagentschap gaat door met zijn nucleaire activiteiten ondanks de Amerikaanse aanvallen op de belangrijkste installaties. Dat zei het agentschap zondag.

2 uur geleden