Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mexicaanse bokser Álvarez behoudt zijn wereldtitels

Mexicaanse bokser Álvarez behoudt zijn wereldtitels

LAS VEGAS (ANP) - De Mexicaanse boksvedette Saúl "Canelo" Álvarez behoudt zijn vier wereldtitels bij de supermiddengewichten. De 32-jarige Álvarez versloeg in Las Vegas zijn Kazachse rivaal Gennady Golovkin op punten.

Beide boksers stonden voor de derde keer tegenover elkaar in de ring. In september 2017 eindigde een eerste duel onbeslist, een jaar later was Álvarez de beste.

Voor Álvarez was de overwinning een opsteker nadat hij in mei pas voor de tweede keer in zijn loopbaan een partij had verloren. Dat was tegen de Russische lichtzwaargewicht Dmitry Bivol. Zijn eerste nederlaag was in 2013 tegen bokslegende Floyd Mayweather. Voor de 40-jarige Golovkin was het pas zijn tweede nederlaag in 45 partijen. Alleen Álvarez, die wereldkampioen is bij de bonden WBA, WBC, WBO en IBF, slaagde er tot nu toe in hem te verslaan.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

11 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

13 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 dag geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

1 dag geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

1 dag geleden