Mexicaans recordinternational Guardado (oud-PSV) gaat stoppen
LEON (ANP) - Andrés Guardado beëindigt aan het eind van dit seizoen zijn voetballoopbaan. De oud-PSV'er kwam 182 keer uit voor het Mexicaanse elftal en daarmee is hij de recordinternational. De 38-jarige Guardado speelt momenteel in eigen land voor Club Léon.
"Ik ben hier, op het veld van het Léon-stadion, waar ik mijn beslissing openbaar wil maken om na negentien jaar het voetbal te verlaten en aan het einde van dit seizoen mijn carrière als profspeler te beëindigen", zei Guardado live op Instagram.
Guardado speelde van 2014 tot en met 2017 bij PSV. In 2015 en 2016 werd hij landskampioen met de Eindhovense club. Na zijn periode in Nederland ging hij naar het Spaanse Real Betis.
Guardado kwam uit op vijf WK's. Hij won met de Mexicanen drie keer de Gold Cup.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
10 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
10 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden