Mexicaan Guardado toch fit voor laatste groepswedstrijd op WK
AL DAAYEN (ANP) - De Mexicaanse voetbalploeg kan woensdag in de laatste groepswedstrijd op het WK tegen Saudi-Arabië toch beschikken over aanvoerder Andrés Guardado. De 36-jarige middenvelder viel zaterdag tegen Argentinië kort voor rust geblesseerd uit en Mexicaanse media meldden dat hij tegen Saudi-Arabië zou ontbreken. Guardado verscheen dinsdag echter op de persconferentie en vertelde dat hij gewoon kan spelen.
"Het gaat goed met me. Ik heb een tik gehad, maar dat is het", aldus de oud-PSV'er, die tegen Argentinië werd afgelost door Érick Gutiérrez. Met de huidige PSV-speler in de ploeg ging Mexico na rust met 2-0 onderuit.
De ploeg van bondscoach Gerardo Martino begon het WK met een gelijkspel tegen Polen (0-0) en moet van Saudi-Arabië winnen om de knock-outfase te kunnen bereiken. Mexico is dan ook afhankelijk van het resultaat bij Polen - Argentinië. Polen voert groep C aan met 4 punten, Argentinië en Saudi-Arabië hebben 3 punten. "Als we zelf winnen, kunnen we wellicht profiteren van het resultaat bij Polen - Argentinië", aldus Martino.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
53 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
3 uur geleden