Mexicaan Guardado toch fit voor laatste groepswedstrijd op WK
AL DAAYEN (ANP) - De Mexicaanse voetbalploeg kan woensdag in de laatste groepswedstrijd op het WK tegen Saudi-Arabië toch beschikken over aanvoerder Andrés Guardado. De 36-jarige middenvelder viel zaterdag tegen Argentinië kort voor rust geblesseerd uit en Mexicaanse media meldden dat hij tegen Saudi-Arabië zou ontbreken. Guardado verscheen dinsdag echter op de persconferentie en vertelde dat hij gewoon kan spelen.
"Het gaat goed met me. Ik heb een tik gehad, maar dat is het", aldus de oud-PSV'er, die tegen Argentinië werd afgelost door Érick Gutiérrez. Met de huidige PSV-speler in de ploeg ging Mexico na rust met 2-0 onderuit.
De ploeg van bondscoach Gerardo Martino begon het WK met een gelijkspel tegen Polen (0-0) en moet van Saudi-Arabië winnen om de knock-outfase te kunnen bereiken. Mexico is dan ook afhankelijk van het resultaat bij Polen - Argentinië. Polen voert groep C aan met 4 punten, Argentinië en Saudi-Arabië hebben 3 punten. "Als we zelf winnen, kunnen we wellicht profiteren van het resultaat bij Polen - Argentinië", aldus Martino.
Meer uit Voetbal
CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
9 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
21 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
22 uur geleden