
Meta: ban op advertenties Russische staatsmedia op Facebook
SAN FRANCISCO (ANP/RTR) - Meta Platforms heeft Russische staatsmedia een wereldwijde ban opgelegd om advertenties weer te geven of inkomsten te generen via zijn socialmediaplatform, heeft het moederbedrijf van Facebook bekendgemaakt.
"We blijven ook labels toepassen op additionele Russische staatsmedia", zei Nathaniel Gleicher, hoofd van het veiligheidsbeleid op Twitter. "We zijn al begonnen met de uitrol van deze veranderingen en zullen doorgaan in het weekend." Hij voegde eraan toe: "We verbieden Russische staatsmedia nu om overal ter wereld advertenties weer te geven of inkomsten te genereren op ons platform."
Meer uit Financieel
ROTTERDAM (ANP) - De manier waarop Houthi-rebellen het vrachtschip Magic Seas tot zinken hebben gebracht in de Rode Zee is enorm schrikken, zegt de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Reders (KVNR). "Ik schrik daarvan, het ziet er zo professioneel uit", vindt KVNR-directeur Annet Koster over verspreide beelden van de aanval op de Magic Seas.
19 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het is Stichting Massaschade & Consument niet gelukt om met een rechtszaak tegen ABN AMRO compensatie af te dwingen voor een groep zakelijke klanten die jarenlang te veel rente zou hebben betaald. De organisatie stelde dat veel mkb'ers met een doorlopend krediet met variabel rentetarief zijn gedupeerd doordat de bank hun rente na 2008 niet liet meedalen met de marktrente. De rechtbank in Amsterdam oordeelt dat de ondernemers namens wie de claim is ingediend te veel van elkaar verschillen voor zo'n collectieve zaak en verklaart Stichting Massaschade & Consument niet-ontvankelijk.
24 minuten geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft opnieuw importheffingen aangekondigd voor een reeks landen. Het gaat om landen die de afgelopen maanden geen handelsdeals met de Verenigde Staten wisten te sluiten.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Demissionair economieminister Vincent Karremans omarmt grotendeels het woensdag verschenen OESO-rapport over de Nederlandse economie. Vooral het advies om een zuinig begrotingsbeleid te blijven voeren, spreekt de VVD-bewindsman aan.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Europese beurzen zijn woensdag met winsten gesloten, ondanks de dreigementen van de Amerikaanse president Donald Trump om tarieven in te voeren op koper en medicijnen. Beleggers leken hun zorgen over de handelsoorlog daarmee enigszins terzijde te schuiven, nu ook duidelijk is dat Washington andere landen nog tot 1 augustus geeft om hoge importheffingen via handelsdeals te voorkomen.
1 uur geledenALPHEN AAN DEN RIJN (ANP) - Budgetkledingwinkelketen Zeeman heeft vorig jaar minder kleding en andere artikelen verkocht, mede door logistieke problemen. Daardoor lukte het ook niet om winst in de boeken te schrijven, heeft de onderneming naar buiten gebracht in zijn maatschappelijk jaarverslag.
2 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - Topvrouw Linda Yaccarino van socialemediabedrijf X heeft haar vertrek aangekondigd. "Na twee ongelooflijke jaren heb ik besloten om af te treden", liet ze weten in een post op het platform, zonder een reden te geven voor haar stap.
2 uur geleden