Met Van de Beek in de basis wint Everton ruim van Leeds
LIVERPOOL (ANP) - Everton heeft het Premier League-duel met concurrent Leeds United overtuigend gewonnen: 3-0. Middenvelder Donny van de Beek stond voor het eerst in de basis bij de club uit Liverpool. Het was voor Frank Lampard zijn eerste zege als trainer van Everton in de Premier League en voor de nummer 16 van Engeland de eerste in de competitie sinds begin december.
Voor Everton scoorden aanvoerder Seamus Coleman en Michael Keane in de eerste helft. Het doelpunt van Coleman viel na een strakke voorzet van Van de Beek, die de hele wedstrijd speelde als middenvelder. Het was voor de 24-jarige Nederlander, die wordt gehuurd van Manchester United, zijn eerste Premier League-basisplaats van het seizoen.
In de tweede helft scoorde Anthony Gordon nog met de hak uit een afstandsschot van de Braziliaan Richarlison. Aanvaller Anwar El Ghazi maakte in de 81e minuut als invaller zijn competitiedebuut voor Everton.
Meer uit Sport
CALGARY (ANP) - Kjeld Nuis is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als derde geëindigd op de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen reed een tijd van 1.42,42. De winst ging naar Jordan Stolz (1.42,10). De Duitser Finn Sonnekalb werd tweede (1.42,31).
20 minuten geledenCALGARY (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft zaterdag bij de wereldbekerwedstrijden van Calgary de 1500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene kwam tot een tijd van 1.51,17. Daarmee troefde ze de Japanse wereldrecordhoudster Miho Takagi (1.51,68) af. De derde plaats was voor de Amerikaanse Brittany Bowe: 1.51,84.
34 minuten geledenCALGARY (ANP) - Jenning de Boo is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als tweede geëindigd op de 500 meter. De Nederlander, vorige week nog goed voor een nationaal record (33,63), kwam tot een tijd van 34,02. De zege was voor de Zuid-Koreaan Kim Jun-ho in 33,99. De Amerikaan Jordan Stolz, die vrijdag De Boo nog aftroefde op de 1000 meter, eindigde als derde, eveneens in 34,02. Het verschil met De Boo was minder dan een honderdste.
35 minuten geledenCALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de 500 meter gewonnen. Dat deed de wereldkampioene in een tijd van 36,65, minder snel dan vorige week toen ze in Salt Lake City een wereldrecord schaatste: 36,09.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - De Spaanse tennissers staan zondag in de finale van de Davis Cup. Ze waren in de halve finale te sterk voor Duitsland in Bologna (2-1). Pedro Martínez en Marcel Granollers klopten in het dubbelspel Tim Pütz en Kevin Krawietz: 6-2 3-6 6-3.
2 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour de aflossing gewonnen. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Diede van Oorschot hielden de teams van de Verenigde Staten en Japan achter zich.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Unibet Rose Rockets heeft de voormalige Duitse topsprinter Marcel Kittel toegevoegd aan de technische staf. De ploeg van YouTuber en oud-prof Bas Tietema kondigde op social media de komst van de 37-jarige Kittel aan. Hij gaat aan de slag als sprintcoach bij het team en zal dus onder anderen Dylan Groenewegen bijstaan. Groenewegen komt over van Jayco AlUla.
11 uur geleden