Met Van de Beek in de basis wint Everton ruim van Leeds
LIVERPOOL (ANP) - Everton heeft het Premier League-duel met concurrent Leeds United overtuigend gewonnen: 3-0. Middenvelder Donny van de Beek stond voor het eerst in de basis bij de club uit Liverpool. Het was voor Frank Lampard zijn eerste zege als trainer van Everton in de Premier League en voor de nummer 16 van Engeland de eerste in de competitie sinds begin december.
Voor Everton scoorden aanvoerder Seamus Coleman en Michael Keane in de eerste helft. Het doelpunt van Coleman viel na een strakke voorzet van Van de Beek, die de hele wedstrijd speelde als middenvelder. Het was voor de 24-jarige Nederlander, die wordt gehuurd van Manchester United, zijn eerste Premier League-basisplaats van het seizoen.
In de tweede helft scoorde Anthony Gordon nog met de hak uit een afstandsschot van de Braziliaan Richarlison. Aanvaller Anwar El Ghazi maakte in de 81e minuut als invaller zijn competitiedebuut voor Everton.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP/AFP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen is donderdag betrokken geraakt bij een incident voorafgaand aan de Grote Prijs van Japan, toen hij weigerde zijn persconferentie te beginnen totdat een Engelse journalist de zaal had verlaten.
48 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de halve finale van de Miami Open bereikt. De nummer 1 van de wereld versloeg de Amerikaanse Hailey Baptiste in twee sets: 6-4 6-4.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - Kunstrijders Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het wereldkampioenschap in Praag na de korte kür uitgeschakeld. Het Nederlandse paar kwam in Tsjechië niet verder dan een score van 48,77 punten en de 21e en laatste plaats. De beste twintig paren plaatsten zich voor de vrije kür.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisster Elena Rybakina is doorgedrongen tot de halve finales van het toernooi van Miami. De Kazachse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula met 2-6 6-3 6-4.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - De marathon van Londen overweegt er een tweedaags evenement van te maken. Zo kan de organisatie meer mensen laten starten op de wedstrijd over 42,195 kilometer. Het plan is om in totaal 100.000 hardlopers toe te laten. Mogelijk worden de races van de elitemannen en -vrouwen dan ook verdeeld over aparte dagen.
17 uur geledenPRAAG (ANP) - Kunstschaatsster Niki Wories is na de korte kür uitgeschakeld op het wereldkampioenschap in Praag. De 29-jarige Almeerse zat na de oefening met verplichte figuren niet bij de beste 24, die een plaats verdienden in de vrije kür, die geldt als de finale. Met haar score van 48,41 eindigde ze als 28e.
18 uur geledenHAFJELL (ANP) - De Noorse skiër Atle Lie McGrath heeft het wereldbekerklassement van de slalom gewonnen. Op de laatste slalom van het seizoen werd McGrath achtste, waarmee hij de Fransman Clément Noël en de Braziliaan met Noorse roots Lucas Pinheiro Braathen voorbleef in het eindklassement. De zege ging woensdag in het Noorse Hafjell naar de Noor Timon Haugan.
20 uur geleden