Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Met uitschakeling in beker is seizoen voor doelman Drommel voorbij

Met uitschakeling in beker is seizoen voor doelman Drommel voorbij

ROTTERDAM (ANP) - Joël Drommel baalde van alle spelers van PSV het meest van de uitschakeling in de achtste finales van de KNVB-beker tegen Feyenoord (1-0). "Op dit moment baalt iedereen, maar misschien komt de nederlaag bij mij nog wel wat harder binnen", sprak de keeper in De Kuip.

Drommel kwam in de zomer van 2021 over van FC Twente. De geboren Bussumer was in zijn eerste seizoen basisspeler, maar sinds de komst van de Argentijn Walter Benítez is hij tweede keuze. Trainer Ruud van Nistelrooij liet Drommel vorige seizoen in het nationale bekertoernooi keepen en zijn opvolger Peter Bosz maakte dit seizoen dezelfde keuze.

"Je weet nooit of het seizoen nu klaar is, maar in principe stopt het wel nu", aldus Drommel, daarmee doelend op het feit dat hij als reserve-doelman alleen nog in actie komt bij een schorsing of blessure bij Benítez. "Het is niet makkelijk als tweede keeper, ik wil graag spelen. Ik zal er altijd staan als ik er moet staan. Natuurlijk is het in mijn situatie lastig, maar met mijn mentaliteit zit het goed."

Gele kaart

Drommel groeide vorig bekerseizoen in de finale uit tot de held bij PSV. De Eindhovenaren versloegen Ajax na strafschoppen. Drommel stopte een inzet van Edson Álvarez, waarna de Portugees Fávio Silva de beslissende strafschop voor PSV benutte.

"Het begon nu ook mooi, met vorige week een zege op FC Twente in eigen stadion en daarna deze wedstrijd in De Kuip. Het was weer een hele mooie ambiance", aldus Drommel, die net als de andere PSV'ers boos was op scheidsrechter Dennis Higler en videoscheidsrechter Clay Ruperti. Een overtreding van Mats Wieffer, die al een gele kaart had, op invaller Noa Lang werd in de tweede helft niet bestraft. "We kregen het moment direct na afloop in de kleedkamer te zien. Ik denk dat iedereen het hier wel over eens is", vertelde Drommel. "We kopen er helaas niets voor."

Een tussentijds vertrek van Drommel bij PSV is deze transferperiode vanuit de club niet bespreekbaar, maakte de keeper zelf duidelijk. Dat begrijpt hij goed. "Zaterdag wacht Almere City alweer, we moeten kampioen worden."

Meer uit Voetbal

Portugal wint in Oslo van Noorwegen in Nations League

OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.

12 uur geleden
Ierland wint van Israël in veelbesproken Nations League-duel

DEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.

12 uur geleden
Grieken verslaan Duitsland en gaan aan kop in groep van Oranje

AUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.

12 uur geleden
Oranje schrapt training van maandag in Zeist

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.

13 uur geleden
Meerdink spreekt van 'jongensdroom' na hoofdrol bij basisdebuut

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.

15 uur geleden
Meerdink helpt Oranje bij basisdebuut met twee treffers aan zege

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).

15 uur geleden
Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

15 uur geleden