Met tien spelers is Fulham kansloos tegen Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de vierde ronde van de FA Cup simpel gewonnen van Fulham (4-0). De Engelse topclub had vrijwel de hele wedstrijd een man meer op het veld staan, omdat aanvoerder Tim Ream van Fulham al na 5 minuten met rood van het veld werd gestuurd. De Amerikaanse verdediger hield de doorgebroken Gabriel Jesus vast in het strafschopgebied.
Ilkay Gündogan benutte de penalty die daarop volgde. Bernardo Silva knalde even later na een fraaie individuele actie de 2-0 binnen. De Portugees tekende zo voor het honderdste doelpunt van City dit seizoen in alle competities.
In de tweede helft voerde spits Gabriel Jesus de score met twee goals op naar 4-0. De debuterende Terence Kongolo werd in de slotfase gewisseld bij Fulham, dat zich nu volledig kan richten op de competitie. De ploeg uit Londen jaagt op promotie naar de Premier League. Fulham staat op de derde plaats in het Championship. Manchester City veroverde vorig jaar de FA Cup.
Manchester United
Stadgenoot ManUnited beleefde een makkelijke middag bij Tranmere Rovers, ondanks de erbarmelijke staat van het veld van de derdeklasser. De ploeg van Ole Gunnar Solskjaer stond bij rust al met 5-0 voor, dankzij doelpunten van Harry Maguire, Diogo Dalot, Jesse Lingard, Phil Jones en Anthony Martial. Het was de eerste keer sinds 2001 dat de 'Mancunians' vijf goals maakten in de eerste helft van een officiële wedstrijd.
In de tweede helft scoorde alleen Mason Greenwood nog, uit een strafschop: 0-6.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
4 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
32 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Curaçao voetbalt in het Amerikaanse Houston het eerste duel ooit op een WK, met Duitsland als tegenstander. De wedstrijd tussen de ploeg van bondscoach Dick Advocaat en de viervoudig wereldkampioen begint op 14 juni om 19.00 uur Nederlandse tijd in het NRG Stadium. Curaçao speelt op 20 juni in Kansas City tegen Ecuador en sluit de groepsfase van het WK op 25 juni af met een wedstrijd tegen Ivoorkust in Philadelphia.
58 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal begint op 14 juni het WK met een wedstrijd tegen Japan in Dallas. Dat werd bekend tijdens een show van de FIFA met oud-voetballers van 42 landen die zich al hebben geplaatst voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - PSV blijft maar winnen in de Eredivisie. Het elftal van Peter Bosz won zaterdag in het Abe Lenstra Stadion met 2-0 van sc Heerenveen. Dat betekende de negende overwinning van PSV in de Eredivisie. De koploper uit Eindhoven staat na vijftien wedstrijden op 40 punten. Sc Heerenveen is twaalfde met 17 punten.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Gianni Infantino heeft een show geopend waarin alle deelnemers aan het WK van komende zomer informatie krijgen over de speelsteden en aanvangstijden van de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ronaldo Nazário, Francesco Totti, Hristo Stoichkov en Alexi Lalas assisteren de voorzitter van de wereldvoetbalbond en geven commentaar op het bijgewerkte speelschema.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft Tottenham Hotspur aan een thuiszege op Brentford geholpen (2-0). De Oranje-international kreeg na een kleine maand weer een basisplaats van trainer Thomas Frank en beloonde het vertrouwen met zijn eerste Premier League-doelpunt. Ook was hij de aangever bij de openingstreffer van Richarlison.
1 uur geleden