Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Met tien spelers is Fulham kansloos tegen Manchester City

Met tien spelers is Fulham kansloos tegen Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de vierde ronde van de FA Cup simpel gewonnen van Fulham (4-0). De Engelse topclub had vrijwel de hele wedstrijd een man meer op het veld staan, omdat aanvoerder Tim Ream van Fulham al na 5 minuten met rood van het veld werd gestuurd. De Amerikaanse verdediger hield de doorgebroken Gabriel Jesus vast in het strafschopgebied.

Ilkay Gündogan benutte de penalty die daarop volgde. Bernardo Silva knalde even later na een fraaie individuele actie de 2-0 binnen. De Portugees tekende zo voor het honderdste doelpunt van City dit seizoen in alle competities.

In de tweede helft voerde spits Gabriel Jesus de score met twee goals op naar 4-0. De debuterende Terence Kongolo werd in de slotfase gewisseld bij Fulham, dat zich nu volledig kan richten op de competitie. De ploeg uit Londen jaagt op promotie naar de Premier League. Fulham staat op de derde plaats in het Championship. Manchester City veroverde vorig jaar de FA Cup.

Manchester United

Stadgenoot ManUnited beleefde een makkelijke middag bij Tranmere Rovers, ondanks de erbarmelijke staat van het veld van de derdeklasser. De ploeg van Ole Gunnar Solskjaer stond bij rust al met 5-0 voor, dankzij doelpunten van Harry Maguire, Diogo Dalot, Jesse Lingard, Phil Jones en Anthony Martial. Het was de eerste keer sinds 2001 dat de 'Mancunians' vijf goals maakten in de eerste helft van een officiële wedstrijd.

In de tweede helft scoorde alleen Mason Greenwood nog, uit een strafschop: 0-6.

Meer uit Voetbal

Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

14 minuten geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

59 minuten geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

1 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

12 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

13 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

14 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

18 uur geleden